Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

"300 українських спартанців" та інше. Головні міфи про бій під Крутами // Історія без міфів

Цікаве
Опубліковано: 26 січ. 2021 р.
Підписатися
Крути – “українські Фермопіли”, де на захист незалежності стали тільки 300 студентів і гімназистів? Вирішальний бій – чи незначний епізод, який не вплинув на перебіг війни з більшовиками? Перемога чи поразка? Та й зрештою, коли саме це сталося – 29 або 30 січня 1918 року? Спростовуємо 7 найголовніших міфів про бій Крутами.

Рекомендуємо подивитися:
🔸 Акт Злуки - від Соборності до краху держави 👉 https://youtu.be/pATGCNPRzjU
🔸 Українська громадянська війна: Винниченко та Петлюра проти Скоропадського 👉 https://youtu.be/zsLJ4S1d80Y

Likбез. Історичний фронт 👉 https://www.youtube.com/channel/UCC79Pc5Wo6DRjV9sI5pIjlQ

Підтримай нас на Патреоні 💰 https://www.patreon.com/historyUA
Наша monoБанка 💰 https://send.monobank.ua/jar/AYzaYr7xWQ
ПриватБанк 5168 7574 1861 1598

ФБ 👉 https://www.facebook.com/Historywithoutmyths
Співпраця 👉 istoriya.bez.mifiv@gmail.com

“Історія Без Міфів” – це популярний канал про минуле України та світу без прикрас і фальсифікацій. Експертами наших програм є фахові історики (доктори й кандидати історичних наук, професори, доценти, співробітники наукових інститутів та історичних музеїв), кожен із яких є спеціалістом із конкретної проблематики. Тематика випусків охоплює всі періоди та висвітлює широкий спектр питань: політична, військова, економічна історія, історія міжнародних відносин, історія культури, мистецтв і спорту, біографії видатних особистостей.
Мета нашого проєкту – спростування антинаукових міфів, фейків і стереотипів про Україну та українців, поширення суспільного інтересу до історії, гордості за славетне минуле, перемоги й досягнення українського народу, сприяння консолідації українського суспільства, формування позитивного іміджу України й українців.
Щотижня на каналі виходять 2 нових відео: в середу "Історія без міфів" о 14:00 та в суботу "10 запитань історику" о 12:00.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить