Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Переваги та недоліки "Нафтогазу". Яке обслуговування абонентів? Чи варто переходити? | Протизавр

Опубліковано: 20 лют. 2021 р.
Підписатися
00:00 – Вступ
00:48 – Перерахунок тарифів на газ. Що відбувається на ринку газу?
02:50 – Переваги "Нафтогазу" для абонентів
06:00 – Недоліки "Нафтогазу"" для абонентів
09:26 – Насамкінець...
Як перейти до "Нафтогазу" – https://youtu.be/qgwA3ukVwZo
Популярні запитання-відповіді про "#Нафтогаз" – https://youtu.be/GmmhZvilnAw

В другій половині грудня я змінив #постачальник_газу про що розповідав у першому відео про "Нафтогаз". Саме до цієї компанії вирішив перейти, ознайомившись із усіма операторами газу України на сайті gazpravda.com.ua. Мій вибір постачальника газу ґрунтувався на кількох факторах. По-перше, ціна газу. Серед кількох десятків компаній ТОВ "Газопостачальна компанія "#Нафтогаз_України" пропонувала одну із найнижчих вартостей газу на ринку. По-друге, надійність компанії. Так як "Нафтогаз" був вибраний урядом як постачальник останньої надії, тому куди вже більша надійність? 😊

За 2 місяця користування послугами нового постачальника газу разів 10 звертався на гарячу лінію, перевірив різні сторони роботи "Нафтогазу" і підготував звіт у вигляді переваг і недоліків компанії. Тож якщо ви ще вагаєтесь чи змінювати постачальника газу, сьогодні тема буде корисною.

Зі свого боку рекомендую змінити облгази на іншого альтернативного постачальника. Чому? По-перше, фіксована ціна на блакитне паливо діє до кінця березня. Далі можуть бути нові підвищення. По-друге, чим більше українців змінять облгази, тим швидше вони почнуть знижувати ціни для абонентів. Конкуренція ніколи не буває зайвою.

Що стосується анонсованих переваг і недоліків ТОВ "Газопостачальна компанія "Нафтогаз України", виділив наступні плюси:
1. Низька вартість газу.
2. Відсутність коефіцієнтів.
3. Підтримка по номеру телефона.
4. Зручний кабінет користувача.
5. Знижка на газ.
6. Річний тариф.

_________________
Оплату за газ здійснюю через Монобанк. Швидко, просто і без комісії. Якщо у вас ще немає карти від мобільного банку, можете перейти за посиланням нижче та замовити її. Після активації картки ви і я отримаємо по 50 грн в якості кешбеку. 😉 Посилання: http://bit.ly/2U340mT
_________________

До недоліків компанії можна віднести:
1. "Хитру" ціну газу
2. Некомпетентну службу підтримки.
3. Відображення внесених показів із затримкою.

________
Якщо ви, користуючись послугами "Нафтогазу" помітили інші переваги та недоліки, прошу написати в коментарях до відео. Дякую!
________

Під час монтажу були використані відео із каналу "Телебачення Торонто" (youtube.com/channel/UCF_ZiWz2Vcq1o5u5i1TT3Kw) та безкоштовні анімації із сервісу giphy.com. Авторські права не порушено.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить