Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Перевірка заборгованості ЄСВ і ЄП. Як дізнатися стан розрахунків підприємця з бюджетом? | Протизавр

Опубліковано: 15 жовт. 2020 р.
Підписатися
00:00 – Вступ
01:11 – Як перевірити заборгованість по ЄСВ і ЄП онлайн?
02:51 - Перевірка стану розрахунків з бюджетом через taxer.ua
05:44 – Перевірка рахунків через Електронний кабінет платника
08:53 – Насамкінець…

У попередньому відео обіцяв більш серйознішу тему, тому гріх не поговорити про податки. Тим більше, закінчився черговий квартал і в установлені законом терміни необхідно переказати грошенята до бюджету. У вступі згадав навіщо потрібно платити податки. 🙂 Хочеться, однак, вірити, що вони йдуть на розвиток громад, соціальні видатки, а не на вілли наших обранців та інших «кровосісь»… Але це вже лірика.

Повертаюсь до сьогоднішньої теми, хочу поділитися простими інструментами, які дозволять підприємцям перевіряти стан розрахунків з бюджетом онлайн. Більше не треба ходити у податкову, чекати в черзі, вислуховувати поради приємним голосом. Також можна забути про номер свого інспектора (крім екстрених ситуацій). Для отримання інформації по оплаті ЄСВ і ЄП (для спрощенців) є зручні інтернет-сервіси.

Перший спосіб – використовувати сайт https://taxer.ua/uk/.60684738 (моє реферальне посилання). За його допомогою здавати електронні звіти до податкової інспекції та пенсійного фонду, отримувати інформацію про суми платежів, актуальне законодавство і т.д. На жаль, більшість опцій входять до платного пакету. Однак, використовуючи безкоштовний функціонал, можна також дивитись заборгованість по платежах до пенсійного фонду (ЄСВ) і податкової (єдиний податок).

Другий спосіб – платформа від державної податкової служби України - https://cabinet.sfs.gov.ua/ Сервіс називається «Електронний кабінет» (раніше «Електронний кабінет платника») і включає дуже багато опцій для підприємців. Можна переглядати дані про себе, листуватися з податковою, здавати звіти через цей ресурс, переглядати звіти, які відправлені через інші сервіси, переглядати дані по рахункам і т.д.

У сьогоднішньому матеріалі я коротко розповів про кожен з сервісів і показав, де шукати опцію по перевірці стану розрахунків з бюджетом. Сподіваюся, що інформація стала вам у нагоді.

А якщо вам буде цікаво отримати огляд «Електронного кабінету», прошу писати в коментарях до цього відео.

Під час монтажу були використані безкоштовні анімації із сервісу giphy.com. Авторські права не порушено.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить