Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Кам'янець фестивальний (2021) Промоційний фільм до Відкриття туристичного сезону

Подорожі
Опубліковано: 23 квіт. 2021 р.
Підписатися
Не дарма Кам'янець-Подільський претендує на звання фестивальної столиці, адже щороку в місті проводяться понад 40 постійних фестивалів, 20 з яких набули статусу міжнародних. В
цьому році, окрім вже традиційних заходів з’являться нові та сучасні проєкти. I перша знакова подія, коли Кам'янець-Подільський широко відкриває усі ворота для туристів, є офіційне відкриття туристичного сезону.

Традиція проводити цей захід у вигляді повномасштабного фестивалю триває багато років, але, на жаль, вже другий рік поспіль жорсткі умови карантинних дій зупинили реалізацію багатьох заходів. Втім, ми активно готуємося приймати гостей після завершення запроваджених обмежень і вже в рамках відкриття туристичного сезону презентуємо свій фестивальний потенціал засобами цифрових технологій.

Відчути Кам'янець по-справжньому закликають представники
туристичної індустрії. Ласкаво просимо до нашого міста - відкрий свій
Кам'янець!

Режисер: Андрій Заєць.

Більше інформації про цікаві місця, екскурсії, календар заходів та фестивалів в Кам'янці-Подільському шукайте за посилання:
http://kamianets.travel

Відділ туризму Кам’янець-Подільської міської ради:
Майдан відродження, 1, м. Кам’янець -Подільський, 32302

Телефон: +38(03849)5-12-30
Email: turizm_kp@ukr.net

У проморолику "Кам'янець фестивальний" використано власні архівні матеріали студій "energ1x Production" Андрія Зайця та "EZ Films" Івана Трача, кадри з відео на сторінках організаторів фестивалів та Youtube-каналу @VNEBO.UA.

#КамянецьФестивальний2021 #KamianetsTravel #КамянецьПодільський #ВідкриттяТуристичногоСезону2021 #WelcomeToKamianets
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить