Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

ІСТОРИЧНИЙ ЦЕНТР ЛІМИ, ПЕРУ 🇵🇪

Подорожі
Опубліковано: 25 квіт. 2021 р.
Підписатися
Ділюся першими враженнями від Перу, гуляючи історичним центром Ліми. До цієї прогулянки я навмисне не читала нічого про історію міста або відомі будівлі і хотіла пережити здивування від першого знайомства так само як ви зараз робите це через екран комп'ютера чи телефону. Ми робимо це практично одночасно, бо відео зняте за день до випуску:)

Такого типу відео дуже гарно передають враження від побаченого, і я планую час від часу схожі знімати, як і більш інформативні історії про конкретні місця, страви, справи і події, якими наповнене моє мандрівне життя. У кінці відвідування кожної країни, у тому числі і Перу, я робитиму підсумкове відео, про все-все і навіть більше. Тому залишайтеся на каналі і складайте свій пазл із щотиневих випусків.

Що я дізналася у процесі прогулянки: 1)іспанці заснували Ліму у 1535 році і насадили тут католицизм, 2) поєднання іспанської та індіанської архітектури називається креольським стилем, 3)Перу здобуло незалежність від іспанців у 1821 році.

Про інші райони Ліми, як от Мірафлорес, у мене виходитимуть окремі відео, як і про пам'ятки стародавні цивілізацій (не тільки інків, а і набагато старіші), місто Куско та звісно, Мачу-Пікчу. Тому перевірте чи ви підписані на мій канал і побачимося за тиждень.


Підписуйтеся на мій інстаграм https://www.instagram.com/tanyakudryashka/
Фейсбук https://www.facebook.com/tanyakudryashkablog
Ставайте моїм Патреоном https://www.patreon.com/tanyakudryashka

Я українська мандрівниця, подорожую світом без зворотнього квитка. Одночасно повноцінно працюю і подорожую, ділюся своїм життям цифрової кочівниці через блог і відео.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить