Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Hutsul Planet - Arkan Fantasy / Фантазія "Аркан"

Музика
Опубліковано: 15 квіт. 2021 р.
Підписатися
Hutsul Planet - The Music Of The Mountains / Музика Гір: https://airmus.io/muzika_gir

Проект Hutsul Planet створює анімаційну історію гуцулів!

Arkan Fantasy / Фантазія "Аркан" - перша анімаційна прем’єра від нового проекту Hutsul Planet. Тиждень тому "гуцули" випустили свій дебютний альбом під назвою The Music Of The Mountains / "Музика Гір". І, власне, Фантазія "Аркан" - одна із композицій, що увійшла до релізу.
Аніматори із Hutsul Art Production мають амбітну ціль – намалювати своєрідну історію гуцулів. Анімаційні замальовки на музику Hutsul Planet не просто ілюструватимуть музичні композиції, а розповідатимуть загалу про традиції, звичаї та колорит унікальної гірської етнічної групи українців.
Дебютний мультфільм-фантазія "Аркан" - це історія маленького гуцула, який виростає, переймаючи від батька життєвий досвід та традиції рідної землі. Символом таких знань у відео є бартка (традиційний гуцульський топірець), яку хлопчик отримує від старшого у сім’ї. Так він – не просто готовий станцювати бойовий ритуальний танець гуцулів аркан, а й продовжити рід.
*
Hutsul Planet – новий проект із Коломиї, що на Івано-Франківщині, який у квітні 2021 року випустив свій перший альбом під назвою The Music Of The Mountains / Музика Гір. На створення цієї унікальної музичної збірки, записаної на знаменитій студії звукозапису Metalworks Studios у Торонто (Канада), пішло кілька років. Над саундом "Музики Гір" працювала інтернаціональна команда із понад 200 музикантів, зокрема зіркові творці саундтреків до голлівудських кінохітів Станіслав Фомін та Алан Мейєрсон.
В музиці Hutsul Planet наче оживають образи із легендарного фільму Сергія Параджанова "Тіні забутих предків". Стилістично це мікс фольку, джазу, блюзу, року, симфонічної музики, хоча сам проект позиціонує себе у стилі world music. І все це в сучасних аранжуваннях: якісно, свіжо, творчо, талановито.

Засновник та автор ідеї Hutsul Planet – Михайло Балух
Анімація Arkan Fantasy – Hutsul Art Production
Консалтинг – Юрій Нікітін
Лейбл – Air Music: https://music.air.io
Менеджмент і промо – Галина Гузьо

Приєднуйтесь до Hutsul Planet: https://www.youtube.com/c/Hutsulplanet?sub_confirmation=1

Hutsul Planet в соц.мережах:
https://www.facebook.com/hutsulplanet
https://www.instagram.com/hutsul_planet

#HutsulPlanet #ГуцульськаПланета #МузикаГір
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить