Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Як заробити на грибах? ПШ від 09 квітня 2021

Опубліковано: 10 квіт. 2021 р.
Підписатися
00:00 Програма Перша Шпальта. Вас чекають змістовні дискусії, репортажі та інтерв'ю в новій модній упаковці.

00:53 Сьогодні в програмі:
Метри чи гектари. Новий спосіб заробітку та збереження грошей.
Гроші на виріст. Або ‒ що є спільне між арабськими шейхами та українським президентом.
Який вареник кращий? Та ‒ скільки заробляють українські кулінарки під час коронавірусу.
Грибне місце. Бізнес на мільйон доларів, який створили без жодного кредиту.
01:30 Ви які вареники любите? З картоплею, сиром чи м’ясом? А як щодо подвійного вареника з комбінованою начинкою? Скажете, витребеньки? Ні! Це частина бізнес-моделі, яка дуже добре показала себе під час пандемії. Таміла Ващук, співвласниця фірми "Вареній", Микола Ващук, співвласник фірми "Вареній".
07:10 Квітень ‒ найкращий час, щоб піти... по гриби. А щоб переконати вас у цьому, ми підготували сюжет про те, як їх вирощують цілий рік поспіль! До речі, грибоводи мають такі прибутки, що цілком можуть обійтись і без кредитів! Микола Лелет, власник грибної ферми "Українські печериці".
13:18 Мабуть усі чули про казкове багатство арабських шейхів, що сидять на величезних нафтових родовищах. В Об’єднаних Арабських Еміратах і Кувейті дітям, одразу після народження, кладуть на депозит тисячі доларів. І вони накопичуються до повноліття. Схожі схеми підтримки молоді є і в інших країнах. От і український президент запропонував аналогічну ініціативу. Чи реальна вона? Володимир Зеленський, Президент України; Ярослав Железняк, голова фракції "Голос"; Григорій Кукуруза, економіст Ukraine Economic Outlook; Богдан Сторожук, економіст, Чернівецький національний університет ім. Юрія Федьковича.
19:25 У багатьох українців є мрія: заробити трохи грошенят, купити квартиру, а потім здавати її в оренду. Навряд чи це дозволить розкошувати, але й голодувати на схилі віку не дасть. І хоча фінансисти не схвалюють такого інвестування, популярність його лише зростає. Адже альтернативи ‒ нема! Чи то пак не було… донедавна. Відтепер забезпечити старість можна інакше. Вікторія Берещак, оглядачка ринку нерухомості; Іван Компан, викладача Единбурзької бізнес-школи; Ігор Кравцов, партнер Юридичної групи  LCF.

Підписуйтесь на наш канал, щоб не пропустити нові випуски програми: https://www.youtube.com/c/Pershashpal...

Наші сторінки в соц мережах:
https://www.facebook.com/thepageUA/

Плейлист програми "Перша Шпальта": https://bit.ly/36EGLCl

#гриби #інвестиції #ПершаШпальта
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить