Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook - Розважальні - Музика - Про кіно - Ігри - Цікаве - Суспільство і політика - Подорожі - Технології - Влоги - Буктюб (про книги) - Хобі та робота - Спорт - Їжа

Сонячна станція під Зелений тариф потужністю 50 кіловат

Переглядів: 11 056
Опубліковано: 3 груд. 2019 р.
Підписатися
Законодавчі можливості 2019 року дозволяють для фізичних осіб запустити проект сонячної електростанції для продажу електричної енергії по Зеленому тарифу потужністю 50 кіловат з використанням наземних конструкцій. У відео ми розповіли про один з перших в Західній Україні проектів, в якому вдалося розширити потужність вже збудованої сонячної станції з 30 до 50 кіловат. Корисним у відео буде огляд індивідуальної наземної конструкції для розміщення сонячних панелей, розробленої нашими інженерами спеціально під даний проект.
Вас зацікавила можливість придбання обладнання для будівництва сонячної електростанції або замовлення проект будівництва під ключ, звертайтесь до нас:
Телефон + Viber 068-704-41-15
Наш офіс 33000, Україна, м.Рівне, вул. Кавказька 3, офіс 410
Наша сторінка в інстаграм https://www.instagram.com/solarsystem...
Сторінка у фб https://goo.gl/WP1rY6
Адреса нашого офісу 33000, Україна , м.Рівне, вул. Кавказька 3, офіс 410 Телефон + Viber 067-258-43-30 На нашому каналі ми детально розповідаємо про будівництво сонячних електростанцій, технічні та юридичні нюанси, проводимо огляди обладнання, сонячних технологій в Україні та світі і багато іншого. Не забувайте оцінити наші відео і залишити свою думку в коментарях! Підписка, репост, додавання в обране - вітаються! Нам буде дуже приємно відчути вашу підтримку!
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить