Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

АНОНС: Український Джеймс Бонд: історія поверенення вкраденої картини Караваджо "Поцілунок Іуди"

Цікаве
Опубліковано: 7 квіт. 2021 р.
Підписатися
«Крадіжка століття» - так писали про той випадок медіа у 2008 році. Адже картину відомого італійського художника Мікеланджело да Караваджо «Поцілунок Іуди» вкрали з Одеського музею. А через два роки правоохоронці знайшли її – аж у Німеччині. Це була спільна українсько-німецька операція. Картину врешті решті передали Україні, а учасників крадіжки – заарештували.

Це справжня детективна історія, гідна широкого екрану. Але на відміну від багатьох кінострічок вона має як реальні підстави, так і реальних героїв.

Мало того, вона ще не закінчена – пройшло уже більше 10 років, але картину до цього часу після її повернення ще не показували. Кажуть, вона знаходиться на реставрації в Києві і її покажуть цього року – до ювілею від дня народження Караваджо, 450 років.

Але чи справді це так? Є багато версій.

Про саму операцію з повернення картини ми поговоримо з унікальним гостем – це людина, яка брала безпосередню участь в тих подіях, коли картину було повернуто Україні. Денис Фомічов – колишній міліціонер, був впроваджений в банду під «прикриттям» і грав роль митця-колекціонера.
***
Дивіться, коментуйте, а також обов’язково підписуйтесь на наш Youtube-канал.
І звісно, аби не пропустити нових цікавих гостей - ставте нагадування «дзвіночок» на сторінці цього Youtube-каналу.

Читай наші новини:
Сайт - http://www.bituk.media​​​​​​
Telegram - https://www.t.me/BitukMedia​​​​​​
Fecebook - https://www.facebook.com/bituk.media​​
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить