Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Материнство. Як залишитись собою / переломний момент Ольги Ковтун

Влоги
Опубліковано: 7 квіт. 2021 р.
Підписатися
"восени мені написав Сергій Пишун і запропонував взяти участь в його проекті #переломниймомент. це серія відеоінтерв'ю, де кожен може поділитися власною історією з життя, яка мала величезний вплив і змусила щось для себе переосмислити. я одразу погодилася. в першу чергу, тому що вважаю, що подібний монолог перед камерою має надзвичайну терапевтичну дію, і є дуже багато тем, з яких потрібно знімати табу і просто відверто про них говорити. а по-друге, я дуже люблю жанр інтерв'ю. проте у випадку, коли його беру не я, а сама знаходжусь перед камерою, опинилася вперше.
в своєму інтерв'ю я захотіла поділитися власним досвідом материнства і становлення себе після народження дитини. як це змінило моє життя та ставлення до нього.

спойлер: фундаментально!

ділюся думками про свій інтимний досвід адаптації до змін, про нелегкий період, який я не можу назвати депресією, але це точно був екзистенціальний період фрустрації.
про звуження особистого простору і бажання не втратити себе. про те, що робити, коли раптом "накриває".
як не розгубити свій внутрішній ресурс
і чому щастя - це не стан, а процес?

мушу зізнатися, я сама постійно вчуся, пізнаю себе і досі намагаюся знайти відповідь на багато життєвих запитань. але раптом мої думки комусь відгукнуться і теж допоможуть?

дякую Сергію за можливість поділитися!"
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить