Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

ЦІНА ОРЕНДИ КВАРТИРИ У ПАРАГВАЇ 🇵🇾 Порівняння 2 квартир в Асунсьйоні

Подорожі
Опубліковано: 4 квіт. 2021 р.
Підписатися
Парагвай - третя найменш відвідувана країна Південної Америки після Гаяни і Суринам. Але на відміну від цих двох Парагвай є відкритою і простою для туристів країною, хоч і не такою відомою як Бразилія, Перу або Чилі.

Хоч Парагвай і вважається бідною країною, ціни на оренду квартир, на диво, не є нижчими ніж у тому ж Еквадорі, про який я недавно публікувала відео.

Але зважаючи на дешеві продукти, таксі і все інше, я вирішила в цьому місяці витратити на житло трохи більше. Що з цього вийшло - дивіться у відео.

У цій подорожі без зворотнього квитка я не маю строгого бюджету на житло (лише загальний місячний бюджет), а орієнтуюся виходячи з варіантів на сайтах Airbnb та Booking. Щоразу квартира відрізняється від попередньої, але основні вимоги до комфорту залишаються: швидкий інтернет, укомплектована кухня з посудом і чайником, кондиціонер в жаркій країні. Решта мало впливає на вибір, хіба що нижча ціна за ті ж умови часто підкупляє.

А що для вас важливо мати у квартирі чи номері під час подорожі? Чи готові переплачувати за "нотки комфорту" або елементи розкоші?

Дивіться відео про ідеальну квартиру в Кіто, Еквадор https://youtu.be/BuLsNpxxTYs

Підписуйтеся на мій інстаграм https://www.instagram.com/tanyakudryashka/
Фейсбук https://www.facebook.com/tanyakudryashkablog

Я українська мандрівниця, подорожую світом без зворотнього квитка. Одночасно повноцінно працюю і подорожую, ділюся своїм життям цифрової кочівниці через блог і відео.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить