Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Як кохалися наші предки? Перевірка на цноту, засоби контрацепції, подружня зрада / Історія без міфів

Цікаве
Опубліковано: 25 берез. 2021 р.
Підписатися
«Як ми кохалися» — перший сезон дослідницького подкасту Ірини Ігнатенко (https://www.facebook.com/profile.php?id=100001179632095). Дослідниця розповідає про секс і тілесність у традиційному українському суспільстві.
Слухайте на усіх платформах Радіо The Ukrainians.
Apple Podcasts ⟶ http://apple.co/2N2sDzi
Google Podcasts ⟶ http://bit.ly/3sZV2Fn
YouTube ⟶ http://bit.ly/2PLBypJ
SoundCloud ⟶ https://bit.ly/3seBzBs
Spotify ⟶ spoti.fi/3orOaPc
Anchoc ⟶ anchor.fm/yakmyk

У другій частині розповіді про тілесність та сексуальність в українському традиційному суспільстві: коли і як наші предки укладали шлюби? Чи існували проституція та венеричні захворювання? Як ставилися до зґвалтування, абортів, снохацтва й до якого віку вважали “нормальним” займатися сексом? Розповідає кандидатка історичних наук, доцентка Ірина Ігнатенко.

Голос запитань - @Нудний Пенс

Підтримай нас на Патреоні 💰 https://www.patreon.com/historyUA
Наша monoБанка 💰 https://send.monobank.ua/jar/AYzaYr7xWQ
ПриватБанк 5168 7574 1861 1598

ФБ 👉 https://www.facebook.com/Historywithoutmyths
Співпраця 👉 istoriya.bez.mifiv@gmail.com

“Історія Без Міфів” – це популярний канал про минуле України та світу без прикрас і фальсифікацій. Експертами наших програм є фахові історики (доктори й кандидати історичних наук, професори, доценти, співробітники наукових інститутів та історичних музеїв), кожен із яких є спеціалістом із конкретної проблематики. Тематика випусків охоплює всі періоди та висвітлює широкий спектр питань: політична, військова, економічна історія, історія міжнародних відносин, історія культури, мистецтв і спорту, біографії видатних особистостей.
Мета нашого проєкту – спростування антинаукових міфів, фейків і стереотипів про Україну та українців, поширення суспільного інтересу до історії, гордості за славетне минуле, перемоги й досягнення українського народу, сприяння консолідації українського суспільства, формування позитивного іміджу України й українців.
Щотижня на каналі виходять 2 нових відео: в середу "Історія без міфів" о 14:00 та в суботу "10 запитань історику" о 12:00.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить