Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

DZIDZIOFILM - Я їду до мами

Музика
Опубліковано: 2 лип. 2015 р.
Підписатися
Режисер відео - Дзідзьо;
Другий режисер - Тарас Дронь;
Сценарій - Дзідзьо;
Оператор - Олександр Рощин

MEISON ENTERTAINMENT (C) 2015

DZIDZIOFILM презентує короткометражну відео-роботу «Я їду до мами»

«Фільм-прелюдія» до кліпу – це особливий жанр короткометражок, що вже став візитною карткою гурту DZIDZIO. Практично до кожного свого музичного відео хлопці знімають передісторію, що глибше розкриває зміст кліпів і пояснює, так би мовити, з чого все почалося. Цього разу DZIDZIOFILM та кліп «Я їду до мами» – це одна історія про давно омріяну подорож.

Події розгортаються у рідному для Дзідзя, Лесика та Юліка місті – Новояворівську. Всім давно відомо, що Дзідзьова мама поїхала на заробітки до Португалії 15 років тому, і залишилася там жити. Вони спілкувались лише по скайпу та телефону, але досі не бачились наживо, бо не мали такої можливості. Лесик і Юлік вигадують чутки і кепкують з Дзідзя, що його мама вирішила вийти заміж за португальця. Дзідзьо з того не радий і хоче поїхати до мами, з'ясувати чи то правда. Хлопцям дуже вчасно випадає реальна можливість поїхати в гості до мами Галини в Португалію через місцевого торгівця-спекулянта на прізвисько Рембо, який часто їздить за кордон і точно знає де живе Дзідзьова мама. Але за допомогу він просить зробити послугу в обмін.

Чи виконають сторони усі домовленості? Чи потрапить Дзідзьо з своїми колегами в гості до мами? Дивіться у фільмі «Я їду до мами» та чекайте на прем’єру кліпу гурту DZIDZIO!

Дзідзьо традиційно сам написав сценарій до нового фільму «Я їду до мами» і став режисером цього відео, оператором виступив – Олександр Рощин.

Підпишись на канал і дивись першим нові відео!

Офіційний сайт http://dzidzio.com
Офіційний канал на YouTube http://youtube.com/dzidzio
Офіційна сторінка в VK http://vk.com/dzidzio
Офіційна сторінка в Facebook http://fb.com/dzidzio
Офіційна сторінка в Google+ http://google.com/+Dzidzio
Офіційний Instagram http://instagram.com/dzidzio

(с) Meison Entertainment
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить