Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

ТЕЛЬНЮК: Сестри - Голос Твій... [Rehearsal]

Музика
Опубліковано: 1 лип. 2011 р.
Підписатися
13 серпня 2009 року на студії звукозапису "Комора" під час репетиції проекту "ТЕЛЬНЮК: Сестри" сталася унікальна подія не лише для самого гурту, а й для всієї національної музичної індустрії. Уперше українські музиканти впустили знімальну групу на репетицію й відзняли «з першого дубля» свою програму.

Леся та Галя Тельнюк, таким чином, запросили глядача до найінтимнішого -- творення мови своїх пісень. Пошук виразності в кожному акорді й русі, пошук щирості й гармонії між музикантами і власне музикою, пошук, що після репетиції перетвориться на впевнену ходу до слухача, -- усе це на ново відкривається, розкадровується у "REHEARSAL".

У першому студійному відеопроекті сестри Тельнюк відкрили таємниці своєї програми "Жовта кульбаба", що протягом останніх років постійно втілювалася в нові експерименти -- концертні тури містами України та великий клубний тур, live -запис презентаційного концерту в Будинку Офіцерів (Київ), окремі програми на фестивальних майданчиках. Тепер можна зазирнути за лаштунки, на справжню репетицію.

Офіційна презентація "ТЕЛЬНЮК: REHEARSAL" відбулася у вигляді кінопоказу в київському кінотеатрі "Кінопалац" 21 січня 2010 року.

Ідея - Галя Тельнюк
Режисер - Олександр Усік
Оператор - Сергій Нікіфоров
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить