Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

МЕРІ - Незнайомий мій брат (HD)

Музика
Опубліковано: 9 жовт. 2013 р.
Підписатися
З питань співпраці звертайтесь victor.vynnyk@gmail.com
тел. 050-522-69-51

Ідея: Віктор Винник
Оператори : Юрій Цихівський, Тарас Чаповський
Монтаж та Post: Борис Стефанків

Також долучайтесь до наших спільнот у соцмережах:
https://vk.com/meri_official
https://www.facebook.com/merigroup

До 71 річниці створення УПА група «МЕРІ» презентує нове відео .
«МЕРІ» відзняли відео на «Незнайомого брата», або історія однієї пісні...

У далекому 2002му фронтмен гр«МЕРІ» Віктор Винник написав пісню під назвою «Незнайомий мій брат». На той момент окрім «МЕРІ» Віктор перебував ще й у складі гурту «НЕМО», як автор та гітарист. Музикантам пісня сподобалась і невдовзі було розпочато запис. Але у 2003 Віктор залишив «НЕМО», щоб зайнятись власним проектом -«МЕРІ», до слова це ніяк не вплинуло на творчу співпрацю колективів, оскільки вона триває дотепер. Запис твору співпав зі святкуванням 60тої річниці створення Армії УПА, і вважається що у пісні йдеться саме про це.

Вперше «Незнайомий мій брат» був представлений у 2004 на «Помаранчевому майдані» у виконанні гурту «НЕМО». Пісня одразу «пішла в народ».

У 2010 «МЕРІ» записали власну версію «Брата», яка увішла до другої студійної платівки гурту «Війни в прямому ефірі»2010. Команда одразу вирішила відзняти на неї відео. Але жодна із запропонованих режисерами ідей, з тих чи інших причин Віктору Виннику не підійшла.

Влітку 2013 «МЕРІ» стали учасниками фестивалю «Франкофест», де пісня була виконана перед 50 тисячною аудиторією. Кадри із цього виступу лягли в основу відеокліпу. Як зізнався Віктор Винник -- «це дуже добре що ми не відзняли це відео раніше, тому що воно повинно бути саме таким як є зараз».

І напередодні свята Покрови, через десять років після написання, «МЕРІ» представляють нове відео на свою «народну» пісню «Незнайомий мій брат».
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить