Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

ПАТРОНИЧІ - Поки Молоді -

Музика
Опубліковано: 11 груд. 2014 р.
Підписатися
MEUSH PRODUCTION
Режисер: Дмитро Меуш
Оператор: Дмитро Меуш
Богдан Жаб'як
Освітлювачі: Дмитро Меуш
Богдан Жаб'як
Андрій Лопатинський
Монтаж: Дмитро Меуш
Сценарій: гурт "Патроничі"

Дякуємо всім нашим друзям які прийняли участь у зйомках даної відеороботи!

10 грудня івано-франківський гурт «Патроничі» презентує свою дебютну відеороботу на пісню «Поки молоді», що увійшла до однойменного альбому команди, виданого восени
цього року. Хоча в альбомі є велика кількість цікавих пісень та вже достатньо відомих
(«Твої Очі», «Прапори», «Хвилями»), та на думку учасників колективу саме в цій пісні
було можливо відтворити на відео всю енергетику та настрій збірки. Кліп для «Патроничів»
зняла івано-франківська команда MEUSH PRODUCTION на чолі із режисером Дмитром Меушом. «Патроничі» також долучились до написання сценарію, режисури та оформлення знімального майданчику. А ним, на кільканадцять годин, став будинок друзів
гурту в Крихівцях, що неподалік Івано-Франківська. Підготовка до зйомок тривала близько двох тижнів – хлопці підбирали костюми, редагували сценарій, обговорювали його із акторами.
Зазвичай, подібні зйомки відбуваються два дні, а в цьому випадку весь відеоматеріал відзняли за один, все тривало із сьомої ранку до третьої ночі. Завдяки інтенсивній роботі знімальної групи та чітких вказівок режисера, усі учасники були максимально задіяні в процесі. Кожен, хто знаходився на знімальному майданчику, відчував за собою відповідальність у загальній справі. Головних героїв зіграли не професійні актори, а друзі «Патроничів». Місце зйомок ніхто із учасників не покидав до останнього дубля. Усі, хто був задіяний у процесі, а це понад 30 людей, останні краплини своїх сил віддали роботі – погодьтесь, адже активно танцювати протягом декількох годин поспіль, не так просто.
Знайомство гурту «Патроничі» та MEUSH PRODUCTION вилилось у драйвову роботу, результат якої, на думку учасників колективу, підніме настрій усім глядачам. Талановиті івано-франківські музиканти «Патроничі», які впевнено стартували із альбомом «Поки молоді» у вересні , зробили ще один вклад до загальних здобутків української рок-музики, із яким можна сміливо крокувати вперед.

Наш сайт:
http://patronychi.com.ua/

Ми Вконтакті:
http://vk.com/patronu4i_band

Ми на Facebook:
https://www.facebook.com/Patronychi?fref=ts
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить