Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook - Розважальні - Музика - Про кіно - Ігри - Цікаве - Суспільство і політика - Подорожі - Технології - Влоги - Буктюб (про книги) - Хобі та робота - Спорт - Їжа

Музика Віктор Винник і МЕРІ - Чому болиш?...(official video)

Переглядів: 202 242
Опубліковано: 10 черв. 2017 р.
Підписатися
З питань співпраці звертайтесь victor.vynnyk@gmail.com
тел. 050-522-69-51

Також долучайтесь до наших спільнот у соцмережах:
https://www.facebook.com/merigroup
https://vk.com/meri_official

Віктор Винник і «МЕРІ» презентують нове відео на пісню «Чому болиш?..»

На початку літа Віктор Винник і «МЕРІ» презентують нове відео на пісню «Чому болиш?..». Пісня стала першим оприлюдненим синглом з майбутнього вже п’ятого за ліком альбому музикантів.

Режисером кліпу виступив знаний київський кліпмейкер Влад Разіховський. Це вже друга спільна робота Влада і «МЕРІ», першою було відео на пісню «Miss», яке доречі посіло третю сходинку у рейтинговій 20-ці найпопулярніших кліпів на музичному каналі М2.

Ідея кліпу проста і доволі зрозуміла. За задумом режисера було відзнято кілька сюжетних ліній, які не перетинаються, але кожна розповідає і ілюструє драматичну історію своїх героїв. Що цікаво, у тих сюжетах фігурують тільки жіночі історії. У кліпі багато красивих кадрів і ракурсів, і витриманий він у вечірніх тонах, що добавляє йому певної загадковості.

А основна ідея цієї роботи полягає у тім, що напевно потрібно берегти своє серце і серця близьких…щоб потім не запитувати – «Чому болиш моє Серце знов…».
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить