Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Марина Тимофійчук - Инчий світ

Музика
Опубліковано: 17 листоп. 2017 р.
Підписатися
Прем'єра!

Инчий світ - світ, де можливо все. Де немає ні рамок, ні обмежень, ні дозволів чи заборон.
Инчий світ - світ якій створюють для себе двоє закоханих, в який поринають, щоб насолодитися один одним.

Автор пісні та композитор - Марина Тимофійчук

Production - Марина Тимофійчук http://fb.com/maryna.tymofijchuk
Камера - Іван Морараш http://fb.com/borodacinema
Монтаж - Микола Бандурка http://fb.com/MrPostmanMedia
Colorist - Костянтин Ліщина http://fb.com/lishchyna
Актор - Віктор Устіянич

iTunes - https://goo.gl/YKUjGM
Android - https://goo.gl/47Q3tf


============================
Прес реліз.

Марина Тимофійчук презентує кліп, знятий в Альпах.

Для якнайкращої організації долучилась українська діаспора Італії, адже вважає, що підтримувати українське мистецтво - це підтримувати країну в її розвитку і становленні.
"Мистецтво, а саме пісня, - це те, з чого починаєттся Україна. І ми хоч і далеко, але вболіваємо і підтримуємо його розвиток, як можемо і як уміємо.", - акцентує увагу представниця італійської діаспори Ірина Устіянич.

Під час зйомок кліпу Марина, ходячи без страхівки над прірвою, мало не зірвалась донизу. Про це співачка розповіла на своїй сторінці ФБ: https://goo.gl/Ti2xsK Але, на щастя, головному героєві вдалося її вчасно вхопити за руку.
Марина згадує: "І от приїхали ми на одну з локацій - просто нереальної краси!!! Це був оглядовий майданчик - казкові затуманені і засніжені Альпи. А між нами і альпами - прірва. Ну, звісно, за огорожею...
Але тут мені приходить нав'язлива думка, що то був би дуже кльовий кадр, метафоричний такий, - якби ми залізли на ту огорожу.
Сказати, що то був кайф - то нічого не сказати! Роблячи крок за кроком, я поринала у справді инчий світ. І настав той момент, коли я десь була вже не на знімальному майданчику. В такі моменти людина дивиться, але не бачить того, що відбувається навколо. І тут подув вітер. Я різко почала повертатись в реальність, бо подумала, що втратила рівновагу, і смикнулась в протилежний вітру бік - в бік прірви. Я не знаю, що було далі, але серед мільйона думок виринало: "після такого вже не відновиш рівновагу"
... і раптом відчула, як мене схопив він - мій головний герой Віктор
І я почула: "все добре, не переживай... я щоранку вдома тренуюсь - ходжу по канату"

Всеукраїнська презентація кліпу Марини Тимофійчук на пісню "Инчий світ" відбудеться 18 листопада о 18:00 на каналі "М2".

Марина пояснила, чому пісня називається саме "ИНЧИЙ СВІТ", а не "Інший світ":
"Слово ИНЧИЙ - я відчуваю в ньому якусь магію, - каже Марина - так, це не літературний варіант, а автентичний і вживається переважно в гірських, віддалених від цивілізації, районах західної України. А все що малодоступне - містичне!"
"Инчий світ - це той світ, який утворюється двома закоханими. Він не зміщений ні в просторі, ні в часі - він існує тут і зараз. Инчий світ може створити кожен з нас, якщо дасть волю своїм почуттям."


============================

---------------------
Цікаві факти:
* автентичне слово "инчий" переважно вживається в гірській місцевості західної України.

* під час зйомок на огорожі оглядового майданчика Марина мало не зірвалась в прірву, захопившись процесом. На щастя, її партнер, Віктор, який тривалий час захоплювався ходінням по канату, підхопив і утримав Марину на паркані.

* актор Віктор - італієць українського походження - власне зовсім не актор, він займається страхуванням і історія його появи, це випадковість. Проте, як виявилось, щаслива!

* кліп готувався майже рік, а приспів перезнімався три рази, оскільки Марина вимагала максимальної схожості її творчого задуму з тим, що виходило на екрані.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить