Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

"Тримай мене" - прем'єра пісні Бумбокс & The Gitas

Музика
Опубліковано: 21 черв. 2018 р.
Підписатися
Бумбокс & The Gitas – “Тримай мене”, оригінальна версія.
Автори слів: Андрій Хливнюк, Саша Чемеров.
Автори музики: Саша Чемеров, Сергій Мартинов.
Лейбл: Музика для Мас.
Запис: Бобіна Records (Київ) і Red Gate Recorders (L.A.)
Обкладинка синглу – Гоша Винокуров

Два гурти: Бумбокс та The Gitas. Два міста, розділені тисячами кілометрів: Київ і Лос-Анджелес. Дві студії: Бобiна Records і Red Gate Recorders.

Два альбоми: лонгплей Бумбоксу “Таємний код” , що знаходиться в стадії запису і записаний за два роки міні-альбом The Gitas “Purge”, що виходить для України спеціальним виданням. Одна спільна пісня – “Тримай мене”, потенційний хедбенгер літа №2018.

Андрiй Хливнюк і Саша Чемеров давно тримали в голові ідею записати спільну композицію і ось, нарешті, її вдалося втілити у життя. З невеликим тимчасовим розривом буде презентовано три версії треку: оригінальну, прем'єра якої відбудеться 21 червня; акустичну i версію Чемерова.

Чому Хливнюк називає пісню офігенною, що закладено між рядків і де відбудеться концертна прем'єра "Тримай мене" - читай в інтерв'ю Андрія Хливнюка і Саші Чемерова для FDR.

Андрій Хливнюк: Перш за все, хочу подякувати тобі Сашко за можливість записати пісню, яку ми повинні були зробити ще 10 років тому. Та краще пізно, ніж ніколи. Вийшла просто офігенна пісня, котру я залюбки слухаю сам, і яка мені не набридла, незважаючи на те, що ми її вже тисячі разів послухали, поки зводили. Це було круто!
Саша Чемеров: Це дуже класний синтез і думаю він усім сподобається!

Що власне надихнуло вас на цю роботу?
Андрій Хливнюк: Влітку 2017-го року спонтанно виникла ідея цього релізу, точніше ми повернулися до неї. Я дуже давно її виношував, але то часу не було, то щось інше заважало. Все почалося з того, що гітарист групи Димна Суміш, Сергій Мартинов запропонував гітарний риф, а Сашко в Лос-Анджелесі написав…

Саша Чемеров: Я ще тут написав. Я взяв цей риф, переклав щось туди-сюди, з’явилася мелодія, але не було тексту. Слова я написав, коли летів із України в Америку і дописав, коли вже прилетів у Штати.

Андрій Хливнюк: Відповідно я теж мав свій текст і свою пісню на цей риф. Я дописав до мелодії, яка мені дуже сподобалася, брідж. І ми записали кожен на своєму континенті вокали, звели це все докупи і отримали пісню декількох гуртів. Трьох як мінімум: Бумбокса, The Gitas та Димної Суміші, адже над однією із версій цієї пісні працювали музиканти Димної Суміші, гурту, якого, на жаль, вже не існує. Дякуємо, хлопці!

Саша Чемеров: Так, дякую всім, хто брав участь у запису пісні на Бобiна Records у Києві, та на Red Gate Recorders у Лос-Анджелесі.

Про що пісня “Тримай Мене”?
Саша Чемеров: Пісня дуже глибока і головне, що в ній є – це повітря, яке залишається для слухача. Кожен зможе сам натягнути на себе свій сенс, не зважаючи на те, що ми з Андрієм теж кожен вкладали туди свої смисли. Там є і між рядками, і в рядках, і в настрої музики, і в подачі, у тому, як ми це робимо, як співаємо, як ми це відчуваємо.
Андрій Хливнюк: Зрозуміти сенс цієї пісні дуже просто. Вам варто прийти на концерт The Gitas чи Бумбоксу і почути її наживо.

Звідси випливає, що ви якось перетнетеся на сцені для спільного виконання цієї пісні?
Андрій Хливнюк: Так, ми будемо виконувати її спільно на фестивалях в Україні. Концертна прем'єра відбудеться сьомого липня під час виступу Бумбоксу на Atlas Weekend.

Саша Чемеров: Я думаю це буде сюрпризом, бо ми ще не знаємо до кінця, де опинимося разом. У нас вже є декілька фестивалів, де ми точно гратимемо разом, але, окрім того, ми можемо з’являтися на одній сцені і в рамках самостійних виступів Бумбоксу та The Gitas. Тому слідкуйте.
Андрій Хливнюк: Так. Слідкуйте за нами в соцмережах і дізнаєтеся більше, де можна буде почути цю пісню наживо.

Бумбокс & The Gitas, WWW
http://soundcloud.com/mfmlabel
http://www.facebook.com/boomboxfamily
http://www.youtube.com/user/familyboombox
https://www.instagram.com/boomboxfamily/
https://www.facebook.com/thegitas/
https://soundcloud.com/the-gitas
https://www.instagram.com/thegitas/
https://www.facebook.com/topmediacom

Прес-агент Бумбокс
Ольга Черткова
+38067753 72 07
Olha.Chertkova@gmail.com

Концерти Бумбокс: Володимир +380634931144; Віталій +380977244244.
Концерти The Gitas в Україні: Юлія +380672318098.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить