Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Свінгери | Трейлер №1 (2018) | Оля Полякова | Даша Астаф'єва

Про кіно
Опубліковано: 21 груд. 2017 р.
Підписатися
Свінгери - офіційний трейлер фільму реж. Андрейса Екіса.
(https://www.youtube.com/channel/UCaEn7k9Wpkknj5ayPDr4Cng)
Дата виходу - 1 січня 2018
Оф. назва - Свінгери
Жанр - романтична комедія
Країна - Україна
(більше інфо. - https://goo.gl/EESVKW)

“Свінгери” – це українська версія латвійського кінохіта 2016 року від продюсерів проекту “Світське життя з Катериною Осадчою”. Усіх персонажів стрічки об”єднує бажання флірту – з партнером на вечорі свінгу чи з випадковим знайомим на балконі.
Заможний альфа-самець Ігор нудьгує в компанії своєї дівчини Ілони – гламурної світської левиці, яка більше за нього самого любить його гроші й хоче стати дизайнеркою піжам за його рахунок. Тим часом в хрущовку повертається з роботи лікар-пульмонолог Андрій: його дружина Ірина в халаті та бігуді вимагає сексу, на який у нього немає ані сил, ані бажання. 10 років рутини у шлюбі вбили будь-яку пристрасть в цій парі.
Ігор та Ірина підбурюють своїх партнерів вдатися до сексуального експерименту – свінгерського вечора. Що буде, якщо ці пари поміняються партнерами?
Тим часом 30-річну вчительку англійської Свєту виставив оголеною на балкон коханець, коли його дружина раптово повернулася до квартири. Врятувати і обігріти її може тільки сусід по балкону Денис. Але вечір перестає бути томним, коли на порозі у Дениса з”являється продюсер Едуард.
Буде так гаряче, що і сніг розтане...

Архів офіційних трейлерів : #zalazosi
(https://www.youtube.com/channel/UCaEn7k9Wpkknj5ayPDr4Cng)
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить