Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Біла Вежа - Виростеш ти, сину (на вірші В.Симоненка)

Музика
Опубліковано: 24 трав. 2015 р.
Підписатися
Група "Біла Вежа" презентує нову відео-роботу "Виростеш ти, сину" на вірш видатного українського поета Василя Симоненка.

Наприкінці 2014 року, музиканти отримали дозвіл на використання твору класика української літератури від онучки поета Мирослави Симоненко. Створення музики було справою непростою та відповідальною. Наприкінці 2014 пісня була готова і представлена публіці в рамках акустичної програми. На повторному виконанні під час концерту "Симфонія миру" композиція зірвала овації залу.

"Виростеш ти, сину" - це третя відео-робота гурту. Молоді артисти відкриті до експериментів і цього разу знову це довели. У пошуках свіжої та цікавої ідеї для відео, музиканти наштовхнулись на роботи українського театру тіней "Fireflies". Особисте знайомство з талановитим колективом підтвердило наміри. Взимку розпочалась робота: пошук образів та фігур, побудова сюжету, проби та інтерпретації. Незважаючи на те, що сам кліп знімався у місті Чернігів, а “Біла Вежа” керувала процесом з Києву, робота була чітка та злагоджена, а результат задовольнив обидві творчі команди.

За задумом музикантів, кліп вийшов зрозумілим та легким до сприйняття. Адже безсмертні вірші, музика та сюжетна лінія відео-роботи підкреслюють духовні основи українців: кохання до Матері та кохання до Батьківщини.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить