Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook - Розважальні - Музика - Про кіно - Ігри - Цікаве - Суспільство і політика - Подорожі - Технології - Влоги - Буктюб (про книги) - Хобі та робота - Спорт - Їжа

ФІРА — Нескорені (Прем’єра пісні)

Переглядів: 1 993
Опубліковано: 14 берез. 2019 р.
Підписатися
Пісня гурту «Фіра» — «Нескорені» отримала візуальний супровід у формі lyrics video. Тепер маємо змогу зазирнути в очі тих, про кого сам твір.
«Грона гніву стали дозрілими…» — рядок з пісні, котрий перегукується з назвою і суттю відомого роману Джона Стейнбека. І йдеться тут не стільки про патріотизм і військову доблесть, скільки про гідність. Нескорені, це люди гідності. Не кожен з них народжений героєм, але у кожного напевно є досить духу опиратись, аби не стати мовчазним рабом. Так, у перші ж дні, вони опинились в епіцентрі «революції Гідності» і далі «не зігрівши рук від холоду» відправились під шквальний вогонь відстоювати ту саму ідею, те саме право на волю. Ці люди — «нерв» суспільства, його сторожі і рятівники. Вони не абстрактні безіменні герої, а люди з вашого міста або села, з вулиці по сусідству,або району — чоловіки і жінки з нашого життя.

Фотографії для футажу надав нам сам їх автор — Тарас Хлібович (прес служба 10-ї гірсько-штурмової бригади).
Також тут є особисті світлини славного Валерія Чоботара.
Музика і аранжування — Сергій Степанів. Текст — Остап Барановський. Монтаж — Максим Кирилів

Гурт «Фіра» виказує велику шану і честь воякам-добровольцям, живим і полеглим.

–––
follow:
https://www.instagram.com/fira.band/
https://www.facebook.com/rockfira/

official website:
http://www.fira.te.ua/
–––

©2019 ФІРА
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить