Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

IT робота в США: Denizen Financial, PATREON, Affirm

Влоги
Опубліковано: 28 лип. 2020 р.
Підписатися
Привіт котусіки!
«Вайті в айті» стало крилатим виразом, що означає виконати мрію своїх батьків і мати стабільну «нормальну» роботу. «Вайті в айті в Каліфорнії» – звучить як досягти нового рівня просвітлення. Може здатися, що ось це і є айтішний дзен, якого досягаєш і все стає на свої місця. Можна розслабитись, жизнь удалась. Але знаєте, котусіки, то все ж таки робота. Робота з різними людьми в компаніях з різними правилами та етикою. Це про переборення відчуття меншовартості українця з львівської політехніки. Це про нові ціллі та шляхи їх досягнення. За час свого життя в Каліфорнії я змінив ТРИ місця роботи. Спочатку я працював на Denizen Financial, потім перейшов в Patreon і зараз працюю на Affirm. І в цьому випуску детально розповім чому я звільнявся, що мені подобалось і що мені не подобалось. Гарного вам перегляду:)

Традиційно рекомендую україномовні ютуб канали:
Dimon Proidysvit— https://www.youtube.com/channel/UCfoH528gABNqCEKjrNMZeTA
[UA] Привіт із дитинства!— https://www.youtube.com/channel/UCGPfUQutCqkg_Rt4MzQpyYw
Naturalist— https://www.youtube.com/channel/UCYH8Sa4bMw8DlnKCCwUYgYg

Напишіть про свого улюбленого влогера у коментарях (ось тут є інформація про кого ми вже розказували: https://www.youtube.com/post/UgxFAH4W7741erV2gHx4AaABCQ) або беріть участь у розіграші iPhone XR! Умови досить прості:
1. Якщо тебе не цікавить мій контент то НЕ ПОТРІБНО ПІДПИСУВАТИСЬ, ти можеш взяти участь без підписки (але лайк цьому відео вліпи).
2. Зніми відео в якому розказуєш про свого улюбленого УКРАЇНОМОВНОГО ВЛОГЕРА, опублікуй це відео на свій ютуб канал у відкритому доступі (якщо немаєте каналу то створи) і скинь посилання на нього.
А ТАКОЖ:
Три людини, які зроблять це супер креативно (на мою суб'єктивну думку) отримають від мене подарунки. Розіграш триватииме 4 тижні, переможців оберу в прямому ефірі. Давайте разом творити україномовний YouTube!

#dima_maleev #patreon #denizen #affirm #америка
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить