Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook - Розважальні - Музика - Про кіно - Ігри - Цікаве - Суспільство і політика - Подорожі - Технології - Влоги - Буктюб (про книги) - Хобі та робота - Спорт - Їжа

Про кіно ОПІВНІЧНИЙ ДУХ - [МУЛЬТОМАНІЯ]

Переглядів: 157
Опубліковано: 1 серп. 2020 р.
Підписатися
Вітаю, мультфани!! Ось нарешті довгоочікуване відео!
Ми працювали над ним досить довго у зв'язку із перебудовою нашої команди та особистими справами її членів. Як ви можете побачити, для створення такого масштабного відосу було застосовано майже всі сили проєкту. Ви також, певна річ, відчуваєте і певну різницю на слух. Тепер в нас новий диктор! Сподіваємося, що вам сподобається його жваве та інтерактивне подання інформації так само, як і нам. Радимо звикати, бо він тут надовго!)
Щодо складу відео: тут ми безпосередньо аналізуємо "The Midnight Gospel" - найбільш філософський, щирий і "душомісткий" міні-мультсеріал за останні декілька років, що майже стовідсотково вартий вашої уваги. Без зайвої демогогії бажаємо приємного перегляду.
#WatchUA

Дивіться мультсеріали онлайн на Multfun: https://bit.ly/multfunua
Multfun в соціальних мережах: https://bit.ly/multfunmedia

Дякуємо за те, що дивитеся нас!)

У відео присутні відривки з мультсеріалу "Опівнічний дух/Опівнічне Євангеліє" (The Midnight Gospel) належать Netflix. Фактично всі мультсеріали, що ви бачили в цьому відео, належать Netflix.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить