Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook - Розважальні - Музика - Про кіно - Ігри - Цікаве - Суспільство і політика - Подорожі - Технології - Влоги - Буктюб (про книги) - Хобі та робота - Спорт - Їжа

Про кіно «Ваня»

Переглядів: 333
Опубліковано: 1 серп. 2020 р.
Підписатися
Дебютний короткометражний фільм «Ваня» режисерки Оксани Артеменко створений за результатами Першого відкритого конкурсу кінопроєктів Державного агентства України з питань кіно.

Соціальна драма «Ваня» – історія про жорсткі і часом жорстокі правила життя в суспільстві, моделлю якого у стрічці є дитячий будинок та його вихованці.

Ваня – сирота. У нього є будильник. Він вірить, що коли прийде мама, вона впізнає його за ним. Але хлопці з дитбудинку вирішують зле пожартувати над Ванею.

Режисером та співавтором сценарію стрічки є Оксана Артеменко, над сценарієм працював також Іван Тимченко, який є оператором стрічки, продюсер картини – Ольга Журженко. У ролях: Микита Івченко, Анна Александрова, Тімоті Антропов.

Робота над фільмом була завершена у 2012 році, після чого картина об’їхала безліч фестивалів та отримала півтора десятки нагород.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить