Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Віктор Винник і МЕРІ - Чому болиш/ReciDevist RMX (liric video)

Музика
Опубліковано: 15 лип. 2020 р.
Підписатися
З питань співпраці звертайтесь victor.vynnyk@gmail.com
тел. 050-522-69-51

МЕРІ на Facebook: https://www.facebook.com/merigroup
Офіційні альбоми МЕРІ є на всіх музичних платформах:
iTunes - http://bit.ly/MEPI_iTunes
Google Play Music - http://bit.ly/MEPI_GooglePlay
YouTube - http://bit.ly/MEPI_YouTube
Spotify - http://bit.ly/MEPI_Spotify
Deezer - http://bit.ly/MEPI_Deezer
Amazon - http://bit.ly/MEPI_Amazon
SoundCloud - https://soundcloud.com/merigroup
та інших.

Слова та музика - Віктор Винник
Саунд-продюсування - ReciDevist
Зйомка - Влад Разіховський
Монтаж - Ярослав Баран


Віктор Винник і МЕРІ представили лірик-відео на пісню «Чому болиш?..»
Триває карантинне літо. Українські артисти, як і світові, не мають можливості виступати перед своєю публікою. Але творчість, ясна річ, ніхто не відміняв.
Віктор Винник і МЕРІ доволі продуктивно проводять карантин. Наприкінці березня музиканти видали п’ятий студійний альбом «Снайпери-Амури», було записано карантинну версію давнього хіта «Мерідіани», а також відзнято кліп на перший сингл з майбутнього альбому – пісню «Бувай ми здорова».
Однак у плани музикантів втрутився випадок. Віктор Винник коментує: «Мені написав київський музикант Юрій Дівісенко, який працює під неймом ReciDevist, і представив варіанти реміксу на наш трек «Чому болиш?..». Незважаючи на те, що я ніколи не планував робити танцювальну версію цієї пісні, бо вона, як на мене, надто лірична і особистісна, та коли почув запропоновані напрацювання, мені сподобалось і я погодився на співпрацю. За стилістикою ремікс нагадав мені 90-ті і музику Роберта Майлза. До речі, пісня «Чому болиш?..» написана у 1998-му».
Щоб представити нове творіння, яке тепер має назву Віктор Винник і МЕРІ – «Чому Болиш?..»/ReciDevist REMIX/, постало питання відеоряду. І оскільки відеокліп на пісню вже існує, його відзняв у 2017-му київський кліпмейкер Влад Разіховський, команда вирішила зробити лірик-відео. Це перше офіційне лірик-відео за усю історію МЕРІ. За основу було взято кадри з оригінального кліпу, з цією роботою чудово впорався давній знайомий Віктора Винника і МЕРІ – музикант, продюсер та режисер Ярослав Баран, знаний як співак Ярек.
Тепер проникливу і чутливу пісню «Чому Болиш?..» у новому звучанні зможуть почути і побачити усі прихильники української музики.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить