Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Злата Огневич - Богиня

Музика
Опубліковано: 10 лип. 2020 р.
Підписатися
ANABEL ARTO ►► https://cutt.ly/Wpi9xjS
Слухай та завантажуй ►► https://bit.ly/3gW4FPB
Підпишись на канал ►► http://bit.ly/2GaeHu0

Злата Огнєвіч і бренд Anabel Arto презентують спільний проєкт

Сучасний світ далекий від ідеального. Не всі дівчата мають параметри 90-60-90 та довге шовкове волосся, не всі люблять готувати та прибирати. Дехто ненавидить спорт, дехто обожнює смачно поїсти і докоряє собі за це. При цьому далеко не всі можуть прийняти себе, дозволити собі бути собою!

Злата Огнєвіч та бренд спідньої білизни Anabel Arto об’єдналися та відзняли кліп до пісні «Богиня». Мета кліпу — донести до суспільства важливу думку: кожна дівчина та жінка особлива і бездоганна, незважаючи на вагу, вік, професію й інші особливості.
Основна ідея проєкту — висвітлення унікальності різних жінок. У кожної з них своя історія, професія, хобі. Вони всі різні, як за зовнішністю, так і за характером Проте кожна особливо прекрасна, по-своєму.

«Я вже довгий час виношувала ідею створення такого відео, адже пісня «Богиня» саме про це: про жіночу красу, індивідуальність та особисту магію кожної з нас. Вона зачіпає тему самооцінки кожної жінки, а також суперсили, яка допомагає щодня відчувати себе богинею. Я щаслива, що разом з брендом Anabel Arto мені нарешті вдалося втілити в життя ці думки», — поділилась Злата Огнєвіч.

Пісня «Богиня» у виконанні Злати Огнєвіч засвідчує, що в кожній жінці живе справжня Богиня. У кожній є той самий стрижень, що робить її унікальною і неповторною.

Прийняття себе, підвищення власної самооцінки — теми, що останнім часом порушуються в суспільстві все частіше. Злата зізналася, що це автобіографічний трек. Свого часу їй довелося подолати багато перешкод, щоб знайти гармонію між собою та навколишнім світом і відчути себе Богинею.

Режисером відеороботи став Тарас Голубков, продакшн «Інакше studio».

«Головна ідея відео полягає в тому, що наші герої справжні! Хтось сумлінно готується до спортивних змагань, хтось проводить час з подругами, хтось приміряє незвичний для свого віку образ — одній з наших героїнь 59 років —, хтось сміливо заявляє, що він трансгендер. Перед нами відкриваються красиві, особливі люди. Ми розуміємо, що естетика та краса — це не завжди модельна зовнішність» — розповів Тарас Голубков.

Героїнями відео стали Злата Огнєвіч, Юлія Сахневич — хореограф, Маргарита Верховцева — учасниця шоу "Топ-модель по-українськи", Людмила Луцук — інстагблогер «Люда з Голівуда» та Вероніка - 58річна модель агенції “Happy Old Models”.

Цей проєкт неодмінно допоможе вам розібратися в собі, відчути ту силу, яка може таїтися глибоко в душі. Ми можемо все! Необхідно лише прийняти себе такими, якими ми є.

Цінувати і поважати себе — головний меседж треку.

Проєкт став можливим завдяки:

- бренду спідньої білизни та купальників Anabel Arto
https://www.instagram.com/anabelarto_official
- продакшену Інакше Studio
https://www.instagram.com/inakshe_studio
- готелю Owntown Apart Hotel
https://www.instagram.com/owntown_apart_hotel
- студії розтяжки Topstretching
https://www.instagram.com/topstretching.kiev

Artist - Zlata Ognevich
Written and directed by Taras Golubkov
DOP - Eugeniy Kirey
Executive producer - Dima Bondar
Line producer - Abid El Kakhlut
Brand manager - Anna Shakola
Producer assistant - Liza Movshuna
Gaffer - Viktor Konoplyanka
Focus - Taras Khryshcheniuk
1AC - Sasha Lyahno
Style - Nastya Velegura
Style assistant - Sasha Orazova
Hair - Olha Yepuri
MUA - Alyona Dobrova
Actors - Veronika Kiyashko, Margarita Verhovtseva, Julia Sakhnevych, Lyudmila Lutsuk, Oleg Kibalnik, Dmitri Grushkovskii
Actors of mass scenes - Anna Shakola, Anastasiia Dulina, Anastasiia Bondarenko, Ekaterina Pugach, Valentina Ageeva, Ekaterina Dudchenko, Victoria Shevchenko,
Julia Shevchenko Alyona Shapovalova, Anna Gladyshko, Antonina Glovach, Daria Mitagvariia, Lilia Polishchuk, Alina Zemliakova, Elena Hlazkova, Daria Lebedenko, Irina Kushnirenko, Irina Lubenchenko, Oksana Saboldash, Cynthia Obodo, Peace Nmesoma, Valentina, Anastasia Bondarenko, Ekaterina, Anastasiya Dyluna, Valentina Ageeva, Ekaterina Dudchenko, Ekaterina Pugach, Irina Brynza
Helper - Max Prokopenko
Edit - Max Miklin
Color - Kostya Lishchyna
VFX - Max Arsenyuk

Автор слів та музики - Jerry Heil
Production - The MANEKEN

Концертный Директор: +38 (099) 450 77 00 Марина
PR | MEDIA: +38 (097) 171 46 02 Ярослава
BOOKING: +38 (067) 405 22 34 Марина

Facebook: https://www.facebook.com/ZlataOgnevichOfficial/
Instagram: https://www.instagram.com/zlata.ognevich/
VK: https://vk.com/zlatao
Офіційний сайт: http://zlataognevich.com/
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить