Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Аналізуємо найдорожчі картини (Діма Малєєв, Musetang, Марго, Кіншов) | Високе мистецтво

Розважальні
Опубліковано: 3 лип. 2020 р.
Підписатися
Вони дивують одних і захоплюють інших, викликають мороз по шкірі, дивують, шокують. Найдорожчі у світі картини просто не можуть залишити байдужими — через свою самобутність, нечувану вартість або значення в історії живопису.

Учасники:
🙋‍♂️ Кіншов: https://www.youtube.com/user/AKinshov
🦸‍♂️ Діма Малєєв: https://www.youtube.com/user/SunnyDimKo
🤵 Musetang: https://www.youtube.com/channel/UCsT4Y_WpNttaH5_RcAof7Og
💃 Марго :)

0:00 Заставка
0:05 Алжирські жінки
1:55 Без назви
3:12 Портрет художника
4:41 Помаранчеве, червоне, жовте

Хрестоматійне полотно «Алжирські жінки (версія" О ")» відноситься до серії полотен, написаних Пабло Пікассо з грудня 1954 року по лютий 1955 го за мотивами знаменитого однойменного полотна Ежена Делакруа.

18 травня 2017 року рейтинг найдорожчих робіт, коли-небудь проданих на відкритих торгах, поповнився твором Жана-Мішеля Баскії. На торгах сучасного мистецтва Sotheby's робота «Без назви», написана олійною пастеллю, акрилом та аерозольними балончиками на полотні, була продана за $ 110,5 млн.

У 2018 році ціни на картини Хокні кілька разів пробивали позначку в 10 мільйонів доларів. А 15 листопада 2018 року на Christie's був зареєстрований новий абсолютний рекорд для творчості нині живе художника - $ 90 312 500 за картину «Портрет художника (Басейн з двома фігурами)».

8 травня 2012 року на торгах післявоєнним і сучасним мистецтвом Christie's полотно «Помаранчеве, червоне, жовте» 1961 роки пішло за $ 86,88 млн (з урахуванням комісії). Твір відбувається із зібрання Пенсильванського мецената Давида Пінкус. Роботу розміром 2,4 × 2,1 метра Давид і його дружина Геррі купили в Marlborough Gallery, а потім надовго віддали її в оренду Філадельфійська художньому музею. Картина «Помаранчеве, червоне, жовте" стала не тільки найдорожчою роботою художника російського походження, але і найдорожчим твором післявоєнного і сучасного мистецтва, проданим на відкритих торгах.

❤️Наш Патреон: https://patreon.com/manifestplatform
🖤Монобанк: 5375414121041478
💓Інші способи підтримати проєкт: https://manifest.in.ua/donate/

💻Ми в інтернетах:
🔗 https://manifest.in.ua
🎬 https://t.me/manifestinua
📹 https://fb.me/manifestinua
📷 https://www.instagram.com/manifestinua/

#WatchUA #Маніфест #ЮтубУкраїнською
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить