Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Дике Поле

Про кіно
Опубліковано: 4 лип. 2020 р.
Підписатися
Дивитись фільм за посиланням:
https://megogo.net/ua/view/8224575-dike-pole.html?fbclid=IwAR3xgV3U22W3Rnfd6bO2CoPM3F_M6KKR6PDOkmE-naD-VI_EHYquqjcDTIk

Стрічка «Дике Поле» режисера Ярослава Лодигіна знята за мотивами культового роману «Ворошиловград» Сергія Жадана, що у 2014 році був визнаний найкращою українською книгою десятиліття за версією літературної премії ВВС Україна.

Герман змушений повернутися у своє рідне містечко на Донбасі. Його старший брат зник, і тепер герою доведеться захистити сімейний бізнес – стару бензоколонку. Разом із нею –друзів дитинства та кохання у боротьбі проти тих, хто захоплює шматок за шматком землю, перетворюючи її на кукурудзяні поля та залізницю, котра нікуди не веде. Чим закінчиться ця іронічна та повна пригод подорож крізь Дике Поле?

Картина є дебютною режисерською роботою Ярослава Лодигіна. Кінопроєкт «Дике Поле» став одним із переможцем Дев'ятого конкурсного відбору Держкіно. Сценарій написаний Наталією Ворожбит, Ярославом Лодигіним та Сергієм Жаданом. Оператором-постановником фільму є Сергій Михальчук, продюсером – Володимир Яценко (компанія Limelite). Стрічка створена у копродукції України та Швейцарії.

Головні ролі у фільмі виконали: Олег Москаленко (Герман), Олексій Горбунов (Пастор), Володимир Ямненко (Коча), Руслана Хазіпова (Оля), Георгій Поволоцький (Травма), Євгенія Муц (Катя), Ігор Портянко та ін. Одну з епізодичних ролей зіграв автор роману Сергій Жадан.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить