Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook - Розважальні - Музика - Про кіно - Ігри - Цікаве - Суспільство і політика - Подорожі - Технології - Влоги - Буктюб (про книги) - Хобі та робота - Спорт - Їжа

Музика ГАЙДАМАКИ - "Лицар", пам'яті ВАСИЛЯ СЛІПАКА

Переглядів: 1 886
Опубліковано: 29 черв. 2020 р.
Підписатися
29 червня – дата, що назавжди закарбована кров’ю в історії України. Саме в цей день 2016 року ворожа куля снайпера обірвала життя легендарного «МІФа» Василя СЛІПАКА – безумовно, одного з найяскравіших та найвідоміших героїв української визвольної війни на Донбасі.
Минуло 4 роки з дня його загибелі. Сьогодні багато артистів та митців об’єднали свої зусилля, щоб вшанувати пам'ять великого Українця.
Художня група «Sacred Universe» у Львові (вул. Дорошенка, 3) завершила роботу над муралом, присвяченим Василю Сліпаку, за проєктом відомого львівського художника Святослава Владика.
«Гайдамаки» присвятили Василеві свою нову пісню «Лицар» та Олександр Ярмола поїхав до Львова, щоб приєднатися до художніх робіт. Відеокадри роботи над муралом увійшли до кліпу на пісню, який змонтував легендарний Віктор Придувалов.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить