Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook - Розважальні - Музика - Про кіно - Ігри - Цікаве - Суспільство і політика - Подорожі - Технології - Влоги - Буктюб (про книги) - Хобі та робота - Спорт - Їжа

Влоги Соборна площа у Миколаєві. Коли кінець реконструкції? Як малеча реагує на фонтани? | Протизавр

Переглядів: 140
Опубліковано: 29 черв. 2020 р.
Підписатися
00:00 – Вступ
01:26 – Реконструкція Соборної площі 2.0
05:09 – Реакція миколаївців на фонтани
06:57 – Насамкінець...

Довгі вихідні закінчуються. Сподіваюся, що вам вдалося трошки відпочити і набратися сил перед довгим і спекотним липнем. А можливо навіть вдалося чкурнути на моря, створюючи численні затори на трасах в напрямку Одеси, Миколаєва, Херсона і Маріуполя? 🙂 Мені, на жаль (або на щастя 🙂), не вдалося вирватися на чорноморські курорти, однак знайшов кілька годин вільного часу, щоб прогулятися до центральної площі міста і награти нове відео.

Це вже третій, за ліком, матеріал про Соборну площу на якій в минулому році почалася реконструкція. Про те як виглядала ця площа в царські часи, за совєтів і чому було вирішено її перебудувати я говорив у першому відео - https://youtu.be/NTT8vjz8foY Також показав запуск фонтанів і реакцію миколаївців на цю подію - https://youtu.be/5a_1jNM48z8

Сьогодні я хочу знову таки згадати про реконструкцію площі і плани щодо її завершення. На жаль, роботи не були закінчені у минулому році, адже не було виділено 11 млн. грн на термобокси із деревами, ліхтарі і лавки. Також департамент ЖКГ взяв павзу аби доробити проєкт, з огляду на артефакти, що були знайдені під час робіт на Соборній площі. Тому зараз проводиться вже другий тендер на пошук підрядника і доведення всіх робіт до пуття до Дня міста Миколаєва (друга субота вересня). Сподіваюся, що все вдасться зробити.

Крім цього у відео покажу саму сіру рівну площу, яка так дошкуляє людям категорії «раньшебилалучше», але подобається малечі. Тож запрошую до перегляду відео.

_________________
Також можете ознайомитися із іншими відео про Миколаїв:
- Турецький фонтан - https://youtu.be/HYI3Nof8BkI
- Найстаршій яхт-клуб в Україні: https://youtu.be/AmsyEtEO7b0
- Комплекс "Старофлотські казарми" - https://youtu.be/Aq_x5sRXSjE (загалом записав 3 відео про цей комплекс-музей).
_________________

Під час монтажу були використані матеріали з телеканалу «1+1» (youtube.com/user/1plus1channel) та інтернет-видання «НікВєсті» (youtube.com/channel/UC25UWq7xeoDDA208h_59fHA) та безкоштовні анімації із сервісу giphy.com. Також у заставці було використано фото Дениса Сісіна (denissisin.com.ua) Авторські права не порушено.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить