Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook - Розважальні - Музика - Про кіно - Ігри - Цікаве - Суспільство і політика - Подорожі - Технології - Влоги - Буктюб (про книги) - Хобі та робота - Спорт - Їжа

Про кіно Будинок 'Слово' Трейлер

Переглядів: 289
Опубліковано: 27 черв. 2020 р.
Підписатися
Будинок «Слово»

Дивитись фільм за посиланням:
https://megogo.net/ru/view/3767231-budinok-slovo.html

Документальний повнометражний фільм Тараса Томенка «Будинок “Слово”» розповідає про один із найбільших злочинів радянської влади – знищення потужного мистецького руху, що виник в 20-30-их роках у Харкові. В 66-ох квартирах будинку з назвою «Слово» жили найвідоміші українські митці – письменники, поети, художники, режисери. Навмисно зібрану в одному місці інтелігенцію протягом кількох років було репресовано, розстріляно чи перетворено у співців партії.
Світова прем'єра «Будинку “Слово”» відбулась на 33-му Варшавському кінофестивалі, де стрічка була представлена в конкурсній програмі. В Україні фільм отримав Третю національну кінопремію «Золота Дзиґа» в номінації «Найкращий документальний фільм».
Стрічку створено кінокомпанією Fresh Production Group за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Режисер картини – Тарас Томенко, сценаристи – Любов Якимчук і Тарас Томенко, композитор – Алла Загайкевич, продюсери – Юлія Чернявська та Олег Щербина.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить