Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Про кіно 25/06/2020 Другий етап Тринадцятого конкурсного відбору кінопроєктів Держкіно. День 3

Переглядів: 1 614
Опубліковано: 26 черв. 2020 р.
Підписатися
Пітчинги Тринадцятого конкурсного відбору кінопроєктів проходять за напрямами «Ігрові повнометражні фільми-дебюти (національні та спільне виробництво)» та «Ігрові короткометражні фільми-дебюти (національні та спільне виробництво)» з 23 по 26 червня за адресою: River Mall Планета Кіно (метро Осокорки, Дніпровська Набережна, 10 В).

Детальний розклад презентаційних сесій за датами, напрямами та часом: https://bit.ly/37PgRhw

З огляду на карантин та заходи з протидії поширенню коронавірусної інфекції Сovid-19 нагадуємо учасникам про необхідність:

- дотримуватись маскового режиму,

- зберігати дистанцію в 1,5 метра один від одного,

- обмежити 5-ма особами кількість людей, що заходитиме в зал для презентації проєкту (в залі перебуватимуть тільки члени Експертної комісії, члени Ради з державної підтримки кінематографії, представники Держкіно та учасники поточної презентації кінопроєкту). Склад Експертних комісій за напрямами та склад Ради з державної підтримки кінематографії ви знайдете за посиланням: https://bit.ly/2BbykVo

Нагадуємо, що презентація кінопроєкту триває не більше п'ятнадцяти хвилин. Члени Експертної комісії, члени Ради та представники Держкіно мають право ставити суб'єкту кінематографії запитання щодо презентованого кінопроєкту.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить