Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook - Розважальні - Музика - Про кіно - Ігри - Цікаве - Суспільство і політика - Подорожі - Технології - Влоги - Буктюб (про книги) - Хобі та робота - Спорт - Їжа

Цікаве Safety Park Курс 100: Історія секс-іграшок: від засобу лікування до задоволення. Демонстрація.

Переглядів: 607
Опубліковано: 4 верес. 2020 р.
Підписатися
Safety Park Курс 100 модуль "Статева безпека".

Історія секс-іграшок: від засобу лікування до задоволення. Історичний аспект виникнення вібратора та перше його призначення. Пізні секс-іграшки. Демонстрація сучасних секс-іграшок.

Спікерки:
🗣️ Тетяна Суліма — сексологиня, членкиня Секції сексології і сексуальних розладів Спілки психологів і психотерапевтів України. Досліджує жіночність та сексуальність. Більше п'яти років подорожує, спілкується з жінками різних культур, вивчає історію та традиції різноманітних аспектів жіночої сексуальності, звертаючись до мислителів різних епох, істориків, культурологів, сексологів, психологів, тому що вважає: «Щоб зрозуміти cексуальність сучасної жінки XXI ст, необхідно знати історію та міжкультурні традиції».

🗣️ Дар'я Непочатова — сексологиня-психологиня, членкиня Секції сексології і сексуальних розладів Спілки психологів і психотерапевтів України, письменниця, співзасновниця Creative Women Space. Останні шість років досліджує питання жіночої сексуальності. Авторка та ведуча програм з жіночої ініціації. Проводить терапевтичні зустрічі за мотивами книги Клариси Пінколи Естес «Жінки, що біжать з вовками». Створює світ, в якому жінки цінують свою красу, пізнають свою сексуальність, приймають свою природу, люблять себе і своє тіло, використовують свою жіночу силу та енергію для зміни власного життя і реалізації свого потенціалу.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить