Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Радянські підходи VS Урбаністика

Влоги
Опубліковано: 8 серп. 2020 р.
Підписатися
У цьому відео на прикладі декількох вулиць показую, в чому полягає різниця між "радянським" та урбаністичним підходами в проектуванні.
Бачу, що настав час висвітлити цю тему, насамперед, для тих, хто вірить, що у всіх бідах винні урбаністи. Нажаль, у Львові ще жодна магістральна вулиця не зроблена за принципами урбаністики, наразі це автомобілеорієнтовані вулиці, наприклад Личаківська, Городоцька, Мечникова, Б. Хмельницького, Стуса, Промислова є зручними лише для автомобілів. У результаті збільшується автомобілекористування та "ростуть" затори. Коли, до прикладу, проспект Чорновола, Липинського, княгині Ольги після доповнення вело- та пішохідною інфраструктурою "почали мотивувати" людей ходити пішки та користуватись велосипедом. А магістральні вулиці Шевченка (від Левандівської до Хорватської) та Богдана Хмельницького (від Промислової до Липинського) вже будуються з урахуванням потреби збалансованого розвитку різних засобів пересування. Тільки так ми можемо зменшити потребу користування автомобілем, і відповідно затори.

Тому у відео детально та на прикладах розбираю, чим все ж таки відрізняються підходи урбаністики та підходи радянських часів, які ще досі залишаються в державних будівельних нормах.
Радий, що Львів лишається лідером в Україні в урбаністичному русі!
Наперед дякую за підписку та вподобайки!)


Facebook: https://www.facebook.com/pg/bilyyVLOG
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить