Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Юрій Андрухович. Прем’єра фільму «Східняк» у місті Івано-Франківськ.

Про кіно
Опубліковано: 13 серп. 2020 р.
Підписатися
20 серпня до Дня Незалежності України на широкі екрани вийде створена за підтримки Держкіно стрічка «Східняк» Андрія Іванюка.

«Східняк» – українське комедійне бадді-муві за реальними історіями з життя в АТО. Це дебютний фільм режисера Андрія Іванюка, заснований на його особистій історії, та справжній бенефіс Богдана Бенюка.

«…Його позивний «Борода». Він – невгамовний оптиміст, здатний вирішити будь-яке питання. Ось і цього разу саме «Борода» відправляється у штаб, щоб «вибити» усе необхідне для забезпечення свого підрозділу. В напарники він бере із собою новачка, якого кличуть «Режисер». Разом їм доведеться їхати крізь блокпости, прифронтові міста й села, зустрічатись із військовими й цивільними та потрапляти в різні халепи – кумедні та не дуже».

У своєму інтерв’ю до фільму актор Богдан Бенюк розповідає, що його, наче магнітом, притягнуло до персонажа, якого він грає.

«Війна теж має якісь речі, які перетворюють страшне слово «війна» в рутинну життєву ситуацію. Якщо ми маємо фільми, які показують внутрішній світ тих людей, які перебувають на війні, то це велика заслуга, і це треба робити», – ділиться враженнями актор.

#східняк #бенюк #івано_франківськ #андруховіч #держкіно #ато
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить