Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Плетисті Троянди🌹Cyclamen Pierre de Ronsard (Цикламен П'єр де Ронсар), Pierre de Ronsard (Eden Rose

Опубліковано: 8 серп. 2020 р.
Троянда Цикламен Пьер де Ронсар (Cyclamen Pierre de Ronsard)
Висота: 200-300 см
Ширина: 200-250 см
Діаметр квітки: 12 см

Плетиста троянда.
Цей сорт з'явився зовсім нещодавно в 2015 році.
Cyclamen PIERRE DE RONSARD або Pink Eden Rose - поліпшена сучасна копія троянди П'єр де Ронсар. Від красеня-прабатька Cyclamen PIERRE DE RONSARD отримав романтичну форму і махровість квітки, щедрість і частоту цвітіння. Змінили лише колір він глибокий рожевий, з сріблястим реверсом. Аромат у троянди помірний.

П'єр де Ронсар, або Еден Роуз — відомий сорт плетистих троянд, що має статус найкрасивіших у світі. Квіти вирізняються великими важкими бутонами кремового кольору з насичено-рожевим обрамленням, хоча відтінки можуть мати кілька варіацій. Квіти було названо на честь французького поета П'єра де Ронсара, але оскільки його ім'я не дуже відоме у світі, вирішили дати сорту другу назву — Eden Rose ("Райська троянда"). За 20-річну історію існування П'єр де Ронсар завоював рекордну кількість різних нагород і вважається найгарнішою трояндою у світі та входить в Зал Слави Троянд.

#CyclamenPIERREDERONSARD #троянди #PIERREDERONSARD

Англійські троянди в саду у Ганни. English roses
https://youtu.be/2QW_VrHDaWo

Англійські та плетисті троянди в саду у Ганни 2020. English and сlimbing roses
https://youtu.be/AEbqplwtpRc

Плейлист Орхідеї
https://www.youtube.com/playlist?list=PL94TwskRD6gL2c8vjvwjmTp_baKz-0DEG

Плейлист Фіалки
https://www.youtube.com/playlist?list=PL94TwskRD6gK-4ICB4trUMHvvkuvxQJXD

Roses, Rose, Троянди, Троянда, Сад, Розы, Garden, Роза, Плетисті троянди, Гарні троянди, рози, троянди в Україні, розы в Украине, Сорти троянд, Назви троянд, Названия роз, сади України, рожеві троянди, розовые розы, блог українською, влог українською, україномовний блогер, Cyclamen PIERRE DE RONSARD, Pink Eden Rose, PIERRE DE RONSARD, Eden Rose, Цикламен Пьер де Ронсар, Цикламен П'єр де Ронсар, П'єр де Ронсар, Пьер де Ронсар, Еден Роуз, Пінк Еден Роуз
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить