Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

ПЛЮШКИ в американських IT компаніях!

Влоги
Опубліковано: 3 серп. 2020 р.
Підписатися
Привіт Котани. Знаєте, що сниться айтішнику-джуну у місячні весняні ночі?? Плюююшечки.. плюююшки..
і якщо «печеньки та безкоштовні обіди» ще досі приємно зігрівають душу, то плюшки від FAANG ( Facebook, Amazon, Apple, Netflix, Google) – вражають в саме серце... Соціальний пакет .. ось що сниться американським айтішникам. Які бенефіти пропонують найбільші айтішки США? Чим тримають своїх працівників? Про це поговоримо сьогодні на кухні. І напишіть в коментарях, які бенефіти є у вашій компанії, ну і лайк, підписка, дзвіночок, пам'ятаєте про це? Гарного перегляду:)

Традиційно рекомендую україномовні ютуб канали:
Максим Бахматов - https://www.youtube.com/channel/UC4uYP8LRYAWbSam0we5sytQ
Нотатник мандрівника - https://www.youtube.com/channel/UCpu8AwOT-rRSpU4ry2v_wvg
Пан Кажан - https://www.youtube.com/channel/UCSqw1Z7Ap3YBp23k4hbX2hw

Пишіть в коментарях про своїх улюблених блогерів і ми їх прорекламуємо в рубриці Діма рекомендує, а ще краще беріть участь у розіграші iPhone XR! Умови досить прості:
1. Якщо тебе не цікавить мій контент то НЕ ПОТРІБНО ПІДПИСУВАТИСЬ, ти можеш взяти участь без підписки (але лайк цьому відео вліпи).
2. Зніми відео в якому розказуєш про свого улюбленого УКРАЇНОМОВНОГО ВЛОГЕРА, опублікуй це відео на свій ютуб канал у відкритому доступі (якщо немаєте каналу то створи) і скинь посилання на нього.
А ТАКОЖ:
Три людини, які зроблять це супер креативно (на мою суб'єктивну думку) отримають від мене подарунки. Розіграш триватииме 4 тижні, переможців оберу в прямому ефірі. Давайте разом творити україномовний YouTube!

#dima_maleev #IT #америка
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить