Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook - Розважальні - Музика - Про кіно - Ігри - Цікаве - Суспільство і політика - Подорожі - Технології - Влоги - Буктюб (про книги) - Хобі та робота - Спорт - Їжа

Влоги Назва і територія України. Пивна Історія Live

Переглядів: 10 071
Опубліковано: 3 серп. 2020 р.
Підписатися
У чому коріння усіх суперечок з приводу меж (хронологічних та територіальних) України та Русі, і до чого тут Росія? А чи правда, що Київ реально був «Росією», а потім вона переїхала на північний схід від нас? Чи мешкали українці у «матері городів руських»? Що таке «українські землі»? Це нам скажуть джерела, давні карти та звісно й лектор Кирило Галушко.

Першого Серпня в гостинному залі Buena Vistz Social Bar пройшло перше засідання нашого історичного пивного клубу. Це - наша відповідь на численні побажання наших глядачів бути присутніми на зйомках. Відтепер такі заходи стануть доброю традицією, тож слідкуйте за новинами на нашій сторінці у facebook: https://www.facebook.com/wildfoxfilm/ або прямо у нас на каналі. Пропонуйте свої теми до наступних випусків - ті які наберуть більше лайків обов'язково опиняться в черзі на зйомку!

Допомогти проекту:
patreon.com/wildfoxfilm

Visa: 4731 2196 1321 6906
Маster card: 5363 5420 1076 4505
Приват Банк. Отримувач: Борис Субоч.
Не забувайте вказувати своє ім’я/нікнейм! Всі патрони будуть в титрах :-)

#Пивна_Історія #Ukrainian_history #Wild_Fox_Film
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить