Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

36 параграф. ЗАСТОСУВАННЯ ЕЛЕКТРОМАГНІТНИХ ХВИЛЬ

Опубліковано: 29 черв. 2018 р.
Підписатися
Якщо відео плануєте використати, то ставте лайк і підписуйтесь на канал, будь ласка. Створення ролика вимагає внесення програмних елементів у флеш - анімацію для її функціонування. ПІДПИСУЙТЕСЬ НА КАНАЛ!
Кому цікаво, то можна внести додаткові елементи керування роликом для зручності на уроці з використанням інтерактивної дошки. (Звертайтесь індивідуально в месенджер)
_________________________________________________________________
Декілька років тому в мережі був вільно доступний педагогіний програмний продукт, розроблений компанією "Транспортні системи" ППЗ ФІЗИКА 11 клас. Там були розміщені гарні матеріали, які можна було використовувати на уроках. Проте, цей продук має проблеми з сумісністю з W7, W8 і т.і. ППЗ являло собою сукупність тематичних параграфів, які можна було обирати із загального меню. Деякі параграфи закінчувались підібраними задачами з можливістю вибору відповіді(при потребі скидатиму посилання на задачі у відео). Повністю запускати програму на ОС не завжди вдається, проте вдалось виділити параграфи програми як незалежні інтерактивні флеш ролики, які можна використовувати на інтерактивних дошках. Якщо Вас, шановні колеги, цей метеріал зацікавив, то пишить. Я буду працювати далі. Основне, що цей матеріал україномовний (якого в неті обмаль). Ви можете використовувати дане відео, або використовувати інтерактивний флеш ролик, але тоді звертайтесь на електронну пошту vlasyuk_a@ukr.net. У окремому листі я Вам окремо подам інструкцію як запускати інтерактиівні флеш-анімації на Вашому комп'ютері і дам посилання для скачування потрібних файлів. Робочий файл має розширення swf, який можна програти у довільному браузері або флеш плеєрі.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить