Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Схеми. Корупція в деталях. Випуск 56 (17.09.2015)

Опубліковано: 18 верес. 2015 р.
Підписатися
Секрети шпигуна. Колишній голова СБУ Валентин Наливайченко нещодавно розпочав інформаційну кампанію проти президента. Це сталося після того, як Петро Порошенко через парламент його звільнив. Наливайченко активно коментує інформацію у пресі, яка свідчить про наявність у Порошенка офшорної компанії, яка нібито отримує гроші з невідомих джерел та оплачує рахунки його близького оточення. Минулого тижня "Схеми" розповідали про цей та інші бізнеси Порошенка. А цього – вирішили придивитись, чи не грішить тим самим і сам колишній голова СБУ. Ну і звичайно ж, натрапили на багато цікавих історій, що беріг у шафі і сам Валентин Наливайченко, людина з президентськими амбіціями. Розслідування Михайла Ткача.

Згадав про мільярд. Народний депутат від "Народного фронту" Ігор Котвіцький доповнив свою декларацію за 2014 рік, дописавши, що мав на рахунках у банках та інших фінансових установах 970 мільйонів гривень. Доповнену декларацію він оприлюднив на сайті Верховної Ради. Завдяки згаданому майже мільярду депутат став офіційно найбагатшим у парламенті. Хто цей депутат і як він пояснює такі зміни в декларації – у сюжеті програми "Схеми".

Бізнес з окупантами. Матір впливового депутата Київради Вадима Столара – Яна Столар – сплачує податки до російської казни, бо має досить великий бізнес у Москві. Згідно з даними відкритого реєстру юридичних осіб Російської Федерації, Яна Столар має мажоритарну частку у російській туристичній фірмі "Скай Клуб". Вадим Столар – дуже впливова фігура: він – перший заступний голови бюджетної комісії Київради та буде балотуватись на місцевих виборах у столиці.
Програма "СХЕМИ" – спільний проект Радіо Свобода та UA:Перший.

Сайт http://1tv.com.ua/
Підписуйтесь на наш канал: https://www.youtube.com/user/1tvUkraine
Останні новини та анонси на facebook: https://www.facebook.com/1tvua
Читайте нас на Twitter: https://twitter.com/1tvua
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить