Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Чоловічий клуб. Фрі-файт. Кубок України. Груповий етап. Частина 2

Опубліковано: 1 квіт. 2017 р.
Підписатися
Змагання Кубку України з фрі-файту 2017 року відбуваються за коловою системою з проведенням фінальних командних зустрічей за І та ІІІ місце. До змагань допущені 6 збірних команд, відібраних на попередніх етапах Кубку, з наступних областей: Івано-Франківська, Сумська, Вінницька, Дніпропетровська, Тернопільська, Київська. Команди розподіляються жеребом на дві підгрупи – А та Б.

Кожна команда складається з 5 спортсменів – по одному у вагових категоріях 63 кг, 69 кг, 74 кг, 79 кг та 84 кг. Змагання відбуваються в форматі командних зустрічей – дві команди виходять на майданчик і спортсмени – по одному в кожній ваговій категорії – проводять поєдинки. Результат поєдинку зараховується кожній команді.

Команда, яка здобула більше трьох особистих перемог своїх спортсменів в командній зустрічі, оголошується переможцем. Відповідно до кількості перемог команда посідає те чи інше місце у турнірній таблиці. У випадку однакової кількості командних перемог, до уваги береться різниця в особистих перемогах-програшах. До плей-офф проходять команди, які посіли І та ІІ місця в своїх групах.