Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Розвиток дрібної моторики в першому класі НУШ

Опубліковано: 21 груд. 2019 р.
Підписатися
Вебінар з підвищення кваліфікації педагогів
Поставити питання спікеру, або замовити сертифікат про участь можна на сторінці вебінару
https://vseosvita.ua/webinar/rozvitok-dribnoi-motoriki-v-persomu-klasi-nus-124.html

Здравчева Тетяна Миколаївна. Дефектологиня, практична психологиня, вчителька початкових класів. Є засновницею та керівницею дитячого клубу раннього розвитку дітей в м. Києві: http://kiev.link.ua/profile/17388/ . Авторкою навчальної програми та розробницею методичних посібників, за якими працює цей дитячий клуб.Фахівчиня у сфері корекційної роботи з дітьми із розладами аутистичного спектру. Має 15-річний досвід роботи з дошкільнятами та дітьми молодшого шкільного віку.

Анотація

Рухи кисті рук та пальців тісно пов’язані з мовленням, вони є одним з факторів його формування. Рухи пальців рук стимулюють розвиток ЦНС і прискорюють розвиток мовлення дитини. Саме тому розвиток дрібної моторики руки має починатись ще в ранньому дитинстві і продовжувати зміцнюватись в початковій школі.

Мета вебінару
Ознайомити працівників освіти з іграми, завдання та вправами для розвитку дрібної мускулатури руки молодших школярів. Використовувати свої вміння на практиці.

Завдання вебінару

Надати учасникам вебінару знання щодо особливостей застосування пальчикових ігор та вправ на уроках в першому класі НУШ.
Показати прийоми якісного використання поданого матеріалу для розвитку дрібної моторики учнів.
Надати практичні поради для самостійного виготовлення посібників які стимулюють розвиток дрібної моторики молодших школярів НУШ.


Очікувані результати
Сформувати вміння ефективно застосовувати набуті знання з даної теми.
Навчити власноруч виготовляти ігри для пальчикової гімнастики.
Переносити набуті вміння в навчальний процес з молодшими школярами.
Цільова аудиторія
Тема буде цікава педагогам початкової школи, репетиторам, вихователям дошкільних закладів, тьюторам, дефектологам, батькам.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить