Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Робота в Польщі в 2020. Обнулення коридорів, Вакансії в Польщі в 2020, Зарплата в Польщі, Польща

Опубліковано: 22 груд. 2019 р.
Підписатися
✅ БЕЗКОШТОВНО влаштую вас на роботу в Польщу та Чехію. Вакансії: https://andriym.com

✅ Моя ліцензія на працевлаштування №860: https://tinyurl.com/y49jlkd3

✅ Зв'язок зі мною:

+380680220201
+380730220201
+380990220201

Або напишіть в один із месенджерів:

https://andriym.com/viber - Вайбер
https://andriym.com/telegram - Телеграм

✅ Найбільший (!!!) портал для заробітчан: https://infoza.top/

✅ Список страхових компаній: https://tinyurl.com/tfaentu

********

✅ Мій Instagram: https://www.instagram.com/andriym_com/

✅ Мій FaceBook: https://facebook.com/andriymcom

********

Привет. Сегодня я расскажу вам о новых изменениях, которые вступят в силу в Польше в 2020 году. В первую очередь, Польша приняла много новых законов, о которых вы должны знать. Работа в Польше в 2020 году будет происходить по ставкам, которые значительно выше, и за счет этого очень существенно возрастет зарплата. Минимальная зарплата в Польше в 2020 году будет составлять 17 злотых брутто. Сколько это будет в нетто (чистыми на руки) - я подробно рассказал в видео. Также, я рассказал о новых законах и об изменениях, которые будут ожидать украинских работников, которые просматривают вакансии в Польше, чтобы поехать на работу в Польшу. Кроме этого, я рассказал вам несколько слов о работе в Германии.

Привіт. Сьогодні я розповім вам про нові зміни, які вступлять в силу в Польщі в 2020 році. Робота в Польщі в 2020 році буде відбуватись по значно вищим ставкам, і за рахунок цього досить суттєво зросте зарплата. Мінімальна зарплата в Польщі в 2020 році буде становити 17 злотих брутто. Скільки це буде в нетто (чистими, на руки) - я детально розповів у відео. Також, розповів про нові закони та про зміни, які будуть очікувати заробітчан та українців, які будуть переглядають вакансії в Польщі щоб поїхати на роботу в Польщу. Крім цього, розповів декілька слів про роботу в Німеччині.

Якщо вас цікавить робота в Польщі по без візу, піврічній візі або іншим документам - я з радістю допоможу вам і підберу вам хорошу та перевірену вакансію. Також, крім Польщі, я влаштовую на роботу в Чехію.

Контакти для зв'язку зі мною, а також перелік вакансій та послуг знаходяться на моєму сайті: https://andriym.com

Діліться цим відео з друзями і залишайтесь зі мною, тому що я завжди тримаю заробітчан в курсі останніх подій та розказую і показую роботу в Польщі та інших країнах такою, якою вона є насправді.

*******

Я в FACEBOOK: facebook.com/andriymcom
Я в Instagram: instagram.com/andriym_com
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить