Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

РАГУЛІ 125 [КОШТОВНІ] Дядя Жора, Андраде, Клітіна, Піховшек, Олійник та найдорожча українська сукня

Розважальні
Опубліковано: 28 листоп. 2019 р.
Підписатися
Біда ніколи не приходить одна – Коляденко і Дядя Жора одночасно випустили нові хіти. Олійник та Андраде розкажуть вам про сталий розвиток. Піховшек вшанує Голодомор. А дизайнери конкурсу Міс Всесвіт подарують вам чергову ікебану. Це Таня Микитенко і нові #Рагулі, зустрічайте!

Долучайтесь до нас в соціальних мережах:
YouTube ➜ https://goo.gl/B5tnfi
Facebook ➜ https://www.facebook.com/islndtv/
Instagram ➜ https://www.instagram.com/islndtv/
Telegram ➜ https://t.me/islndtv

Пишіть нам на open@islnd.com.ua

Ласкаво просимо до Ісландії.

Ми — спільнота людей, що зацікавлені в інтелектуальному та творчому розвитку як України та українців, так і у власному теж.

Ми беремо на себе відповідальність за визначення сенсів проектної діяльності нашої держави та суспільства. Ми усвідомлюємо те, що наша діяльність може викликати негативну реакцію соціуму звиклого до споживання винятково комерційного медійного контенту і не готового сприймати менторський тон та необхідність стратегічного планування діяльності як держави в цілому, так і кожного її громадянина зокрема. Ми відкриті до будь-якої критики та ставлення з боку суспільства.

Наразі Ісландія пропонує такі проекти: Дванадцять, Начиталашоу, Рагулi, Час класики, Лекторiй, Стоунхендж, Школа корупції, Агенство Медійної Безпеки, Антиподи, Наше здоров'я, Історичний контекст та Байки від бабайки.

#Ісландія #islndtv #єсенс
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить