Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Мавка. Лісова пісня: Катерина Кухар стає частиною Всесвіту Мавки

Про кіно
Опубліковано: 21 листоп. 2019 р.
Підписатися
Творці анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня» – студія Animagrad та FILM.UA Group – оголосили про новий прояв яскравої співпраці з Катериною Кухар, примою-балериною Національної Опери України, народною артисткою України, яка виконує безліч знаменитих партій, зокрема – Мавки у класичному балеті «Лісова пісня». Тепер в одній людині поєднуватиметься театральна та анімаційна Мавка: Катерина стане прототипом головної героїні анімаційного фільму, завдяки чому Берегиня Лісу дивуватиме та чаруватиме витонченістю рухів. Кухар зніметься у відеореференсах, на основі яких художники оживлятимуть анімаційну Мавку. Це перший випадок в українській анімації, коли до відтворення рухів персонажів мультфільму залучено артистку балету.
Презентація спільного проекту відбулася 17 жовтня у рамках Міжнародного фестивалю Ballet Open Space, що пройшов у Національній опері України. У цьому балеті Катерина грає разом з чоловіком Олександром Стояновим – прем'єром Національної опери, народним артистом України.

Перед виставою на сцені на великому екрані були презентовані ролик-інтродакшен партнерства й тизер анімаційного фільму. Катерина особисто запросила глядачів до Всесвіту Мавки та розповіла подробиці про нову співпрацю із проектом.

Катерина – символ сучасного українського балету, зірка Національної опери, вже долучалася до магічного Всесвіту Мавки. Вона брала участь у зйомках соціального арт-відео, присвяченого презентації кулона «Мавчин Оберіг», режисером і автором ідеї якого виступила відома українська дизайнерка Ольга Навроцька. І цей ролик став вдалим початком співпраці балерини та Мавки як бренду.

Стежте за новинами на нашому сайті: https://mavka.ua/uk/

Та у соціальних мережах:
Facebook: https://www.facebook.com/mavka.movie/
Instagram: https://www.instagram.com/mavka.movie/
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить