Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook - Розважальні - Музика - Про кіно - Ігри - Цікаве - Суспільство і політика - Подорожі - Технології - Влоги - Буктюб (про книги) - Хобі та робота - Спорт - Їжа

Буктюб Презентація книжки «Звіяні вітром бездержавності: українська еліта у 19 столітті»

Переглядів: 161
Опубліковано: 6 листоп. 2019 р.
Підписатися
Книгарня «Є», видавництво «Темпора» та портал «ЛітАкцент» запрошують на презентацію книжки «Звіяні вітром бездержавності: українська еліта у 19 столітті» за участю авторів та Софії Філоненко, Віктора Разживіна, Віталія Михайловського. Захід відбудеться 6 листопада в рамках конкурсу історичного оповідання «ProМинуле». Модераторка – Ольга Петренко-Цеунова.

У збірці зібрані історичні оповідання фіналістів ІІ конкурсу «ProМинуле».

Це 16 оповідань про те, ким були і чим жили представники української еліти у ХІХ столітті. Книжка містить тексти, що ввійшли до «короткого списку» другого конкурсу історичного оповідання «ProМинуле». Дія відбувається в Києві, Харкові, Полтаві, Мінську, Астрахані, Львові, Лолині, Махнівці, Гурзуфі, Любечі, Качанівці, Мойсівці, Очкиному, Зазим’ї та на хуторі біля Борзни.

Захід відбудеться у форматі воркшопу: члени журі конкурсу та автори, чиї твори ввійшли до «короткого списку», поділяться секретами написання історичної прози. Адже на черзі - третій конкурс історичного оповідання «ProМинуле»!
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить