Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook - Розважальні - Музика - Про кіно - Ігри - Цікаве - Суспільство і політика - Подорожі - Технології - Влоги - Буктюб (про книги) - Хобі та робота - Спорт - Їжа

Онлайн-семінар: "Підвищення кваліфікації: виклики та реалії сьогодення"

Переглядів: 12 479
Опубліковано: 7 листоп. 2019 р.
Підписатися
Всеукраїнський науково-практичний онлайн-семінар
Деталі про семінар ви можете дізнатися за посиланням:
https://vseosvita.ua/seminar

В умовах реформування освіти актуальними є питання, пов’язані з підвищенням кваліфікації педагогів. Обумовлена змінами зовнішнього та внутрішнього середовища, удосконаленням змісту, форм організації і методів навчання, освоєнням нових технологій, сучасна післядипломна педагогічна освіта повинна сприяти практичній реалізації навчання вчителів упродовж усього життя.

Підвищення кваліфікації вчителя має бути орієнтоване на набуття комплексу компетентностей у ході активної освітньої діяльності через програми підвищення кваліфікації за будь-якими видами і формами професійного зростання.
Мета онлайн-семінару
Проаналізувати механізм впровадження чинного Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників, запропонувати способи підтримки педагога в системі підвищення кваліфікації; закцентувати увагу на можливості співпраці закладу освіти із «Всеосвітою» як суб'єктом підвищення кваліфікації.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить