Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook - Розважальні - Музика - Про кіно - Ігри - Цікаве - Суспільство і політика - Подорожі - Технології - Влоги - Буктюб (про книги) - Хобі та робота - Спорт - Їжа

Буктюб Публічна дискусія «Жіночий погляд на ІТ: можливості самореалізації і боротьба зі стереотипами»

Переглядів: 124
Опубліковано: 8 листоп. 2019 р.
Підписатися
Поговоримо про:

Як «зайти» у сферу ІТ? Як там втриматись і чого чекати?
Гендерна дискримінація на робочому місці: як побороти дракона стереотипів?
Кар’єрний розвиток і гнучкий графік: чому робота в ІТ —вдалий вибір для жінок?
Як підвищувати свій професійний рівень?
«Ніколи не пізно стати айтішницею» — мотивація вибору професії.
У дискусії візьмуть участь учасниці проекту Women Who Code Kyiv:

Марія Голубєва. Починала роботу в ІТ із GameDev-у, працювала у невеличкій студії popappfactory, де створювала дитячі ігри під iOS/macOS/Android. Зараз займається iOS розробкою мобільних додатків.

Дар’я Смирнова. Досвід роботи в індустрії два роки. Працює back-end розробником в стартапе RetargetApp, який є офіційним маркетинговим партнером Facebook в Україні.

Наталія Ільченко. Директорка платформи Women Who Code Kyiv.

Галина Олійник. Фахівець з обробки природної мови в компанії 1touch.io, що є передовою платформою для менеджменту клієнтських даних.

Women Who Code Kyiv — це локальна платформа міжнародної ініціативи для жінок, які програмують. Проект спрямований на навчання, підтримку, обмін досвідом, мотивацію та популяризацію програмування серед жінок.

«Справа Є» — проект Книгарні «Є», завдяки якому наші гості мають можливість познайомитись з творцями, засновниками та авторами успішних українських кейсів. Проект зачіпає широкий спектр напрямків. Ми віримо і знаємо, що нам є ким та чим пишатись.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить