Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Ukraїner. The Movie. Live stream зустріч з командою

Подорожі
Опубліковано: 2 листоп. 2019 р.
Підписатися
Перед прем'єрою фільму 1 листопада о 19:00 ми почнемо live-стрім зустріч з командою проекту! Не забудьте поставити ⏰, щоб не пропустити прем'єру!

Одночасно до нас підключатиметься понад 50 міст, які долучилися до прем'єри. Це буде фантастичний прямий ефір, у якому ви побачите глядачів фільму у різних куточках світу – від Краматорська до Хуста, від Лос Анжелесу до Царичанки, від Києва до Батумі.

Перелік усіх міст і локацій, що влаштовують пряму трансляцію фільму тут: http://bit.ly/ukrainer-allvenues

1 листопада команда медіапроєкту Ukraїner представить повнометражний фільм про Україну — «Ukraïner. The Movie». Стрічка стане новим кроком у розвитку української тревел-журналістики та сторітелінгу. До цього формат експедицій і розповіді про культуру, ремесла, життя й побут людей, цікаві ініціативи в різних куточках України був частково втілений у проєкті Ukraїner, засновником якого є Богдан Логвиненко.

«Ukraïner. The Movie» — це історія про буденне життя однієї з найбільш невідомих країн європейського континенту. Фільм розповідатиме історії про героїв із різних куточків України, їхнє життя та побут, ремесла й мистецтво, цікаві ініціативи та культуру. Персонажі цієї стрічки не пов’язані між собою, їхні світи різні, утім, ця різність об’єднує країну. Фактично стрічка «Ukraïner. The Movie» покаже один день із життя України.

Фільм знято за підтримки Українського Культурного Фонду.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить

Ukraїner
9 місяців тому